Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Особлива увага зверненням громадян!

В зв’язку з великою кількістю звернень громадян щодо відмови від ідентифікаційного номера, що надходять до ДПІ у Богодухівському районі, завідувач сектору реєстрації та обліку платників Лобойко Петро Олександрович надає роз’яснення.

Шановні громадяни, з метою виконання положень Закону України " Про Державний реєстр фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів " із змінами, та врегулювання питання щодо внесення відмітки до паспорта громадянина України фізичній особі, яка за релігійними або іншими переконаннями відмовляється від ідентифікаційного номера, розроблено Порядок унесення відмітки до паспорта громадянина України щодо ідентифікаційного номера фізичної особи - платника податків та інших обов'язкових платежів, який затверджено спільним наказом Державної податкової адміністрації України і Міністерства внутрішніх -справ України від 19.10.2004 № 602/1226 та зареєстровано в Міністерстві юстиції України 20. 1 0.2004 за № 1 345/9944 із змінами (Порядок № 602).

Порядок № 602 визначає процедуру внесення відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера до паспорта фізичної особи, яка за релігійними або іншими переконаннями відмовляється від ідентифікаційного номера та офіційно повідомляє про це у формі відповідної заяви (форма №В1, №В2) орган державної податкової служби.

Громадяни України, які відмовились від прийняття ідентифікаційного номера, обліковуються як платники податків та інших обов’язкових платежів за серією та номером паспорта.

Особа, яка через свої релігійні або інші переконання відмовляється від прийняття ідентифікаційного номера, у разі відсутності в неї ідентифікаційного номера повідомляє у вигляді заяви за формою №В1 орган державної податкової служби за своїм місцем реєстрації.

Особа, яка через свої релігійні або інші переконання відмовляється від ідентифікаційного номера, у разі наявності в неї ідентифікаційного номера повідомляє у вигляді заяви за формою №В2 орган державної податкової служби за своїм місцем реєстрації.

Громадяни повинні мати з собою (оригінали): свідоцтво про народження, паспорт громадянина України, свідоцтво про шлюб (за наявності), свідоцтво про розірвання шлюбу (за наявності), свідоцтво про зміну імені (за наявності), копію документа про присвоєння ідентифікаційного номера (за наявності) та звернутись до фахівців сектору реєстрації та обліку платників. (Перший поверх ДПІ у Богодухівському районі, кабінет №8, з 9 по 18 год).
У термін до 30 календарних днів з дня прийняття заяви орган державної податкової служби надає заявнику довідку за форму №В3, або відмовляє в наданні такої довідки із зазначенням причин відмови. Термін дії довідки – 30 календарних днів.

Фізична особа, яка відмовляється від ідентифікаційного номера, подає до органу внутрішніх справ за своїм місцем реєстрації довідку за формою №В3 та паспорт громадянина України.

Посадова особа органу внутрішніх справ при зверненні громадянина за місцем його реєстрації щодо внесення відмітки до його паспорта розглядає довідку за ф.№В3 щодо повноти і правильності її заповнення та відповідності пред’явленому паспорту.

У разі відсутності невідповідностей посадова особа вносить на 7-9 сторінку паспорта відмітку про право здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера.

Шановні громадяни звертаємо Вашу увагу, що писати заяви-звернення і відправляти поштою не має необхідності, Ви повинні звертатись до фахівців ДПІ у Богодухівському районі з вищеперерахованими документами для проходження відповідної процедури. За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами:3-00-01, 3-33-17.

Сектор масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.