Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Складова наповнення бюджету – контрольно-перевірочна робота!

Складова наповнення бюджету – контрольно-перевірочна робота!


В ДПІ у Богодухівському районі пройшов брифінг на тему «Підсумки роботи ДПІ Богодухівському районі за одинадцять місяців 2010р. Контрольно-перевірочна робота та упередження застосування «податкових ям» за участі першого заступника начальника ДПІ у Богодухівському районі Тимошенко Наталі та представників місцевих ЗМІ.

Розпочавши брифінг, перший заступник начальника підкреслила, що особливу увагу податківці богодухівщини приділяють питанню мобілізації коштів до бюджету.

За січень – листопад 2010 року до Зведеного бюджету мобілізовано 81864,6 тис. грн., виконання завдання склало – 123,2 відст., проти минулого року надходження збільшились на 32724,1 тис. грн., темпи росту склали – 166,6 відст. До Державного бюджету надходження склали – 56315,4 тис. грн., що становить 130,3 відст. доведеного завдання.
За 11 місяців 2010 року надходження до Загального фонду Державного бюджету склали 50230,2 тис.грн., виконання завдання становить 158,1 відст., темпи росту склали – 232,3 відст.
За 11 місяців 2010 року до Місцевого бюджету мобілізовано – 25549,2 тис.грн., що становить 109,9 відст., проти минулого року надходження збільшились на 2523,8 тис.грн., темпи росту – 113,4 відст.

Сьогодні бюджету вкрай необхідні кошти для розбудови економіки держави, подолання кризових явищ і виведення соціальної сфери на вищий щабель, наголосила Наталя Тимошенко,тому підрозділи ДПІ у Богодухівському районі, в тому числі підрозділи податкового контролю юридичних осіб, сумлінно працюють над наповненням державної скарбниці та підвищенням податкової культури платників податків. На сьогодні контрольно-перевірочна робота є вагомою складовою наповнення бюджету держави.

Станом на 01.12.2010р. завдання по надходженнях до Державного бюджету України за рахунок донарахованих сум відділу податкового контролю юридичних осіб виконано на 106,5 %. До бюджету надійшло 1304,2 тис. грн. Завдання по надходженнях до Державного бюджету України за рахунок донарахованих сум виконано на 104,3 %, до бюджету надійшло 1202,4 тис. грн. Таким чином, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження до Державного бюджету України за рахунок донарахованих сум збільшилось в 1,29 рази або на 29 %

За звітний період за рахунок контрольно – перевірочних заходів базу оподаткування розширено на 2948 тис. грн.

Сума донарахованих узгоджених податкових зобов’язань пропорційна таким основним показникам оцінки ефективності роботи відділу податкового контролю юридичних осіб, як:донарахування на одного штатного фахівця становить 982,0 тис. грн.; донарахування на одну перевірку 102,0 тис. грн.
Із донарахованих сум за актами документальних перевірок у січні - листопад 2010 року стягнуто 1054 тис. грн., що на 219,0 тис. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

Також Наталя Тимошенко зазначила, що в районі відсутні платники податків, які б свідомо ухилялись від сплати податку на додану вартість, хоча в масштабах країни втрати до бюджету внаслідок використання „податкових ям” сягають мільйонів гривень.

На сьогодні на законодавчому рівні, а саме Законом України від 20.05.10 N2275-VI, передбачено що платники подають органу ДПС разом з податковою декларацією по ПДВ копії реєстрів виданих та отриманих податкових накладних в електронному вигляді.

Отже для викорінення «податкових ям» розроблено та впроваджено програмне забезпечення, яке дає змогу здійснювати автоматизоване зіставлення розшифровок податкових зобов’язань і податкового кредиту платників не лише у межах регіону, а й у цілому по Україні. Така система зменшує можливості застосування різноманітних схем мінімізації податкових зобов’язань та збільшує рівень добровільної сплати податків і дозволяє ще на початковому етапі успішно виявляти недобросовісних платників, якi декларують неповний обсяг податкових зобов’язань або ж взагалі намагаються ухилитися вiд сплати ПДВ. До таких платників особлива увага податківців богодухівщини.

Сектор масово роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.