Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

«Гаряча лінія» у ДПІ у Богодухівському районі

«Гаряча лінія» у ДПІ у Богодухівському районі


У ДПІ у Богодухівському районі відбулася «гаряча лінія» на тему: «Актуальні питання оподаткування. Дізнайся більше про свого бізнес-партнера.» з заступником начальника ДПІ у Богодухівському районі Іванцовим Олександром Миколайовичем.

Чи нараховується податкові зобов’язання з ПДВ у випадку, коли перша подія відбулася в податковому періоді, в якому підприємство не було зареєстровано платником ПДВ?

Податкові зобов’язання згідно з пп..7.3.1 п. 7.3. ст.. 7 Закону № 168/97-ВР виникають за правилом першої події, і якщо це відбулося до того як особа стала платником ПДВ, податкові зобов’язання не виникають, якщо така особа не застосовує касового методу формування податкових зобов’язань і податкового кредиту. Особа, що не надсилає таку заяву у таких випадках та у такі строки, несе відповідальність за не нарахування або несплату цього податку на рівні зареєстрованого платника без права нарахування податкового кредиту та отримання бюджетного відшкодування.

Підприємство, яке є платником земельного податку на загальних умовах, здійснило заниження суми земельного податку через помилкове застосування норм законодавства. Чи несе у зв’язку з цим відповідальність таке підприємство?

Юридичні особи несуть відповідальність за повноту та своєчасність сплати земельного податку, достовірність наведених у розрахунку даних, а також за своєчасність його подання до органів державної податкової служби.

Підприємство отримало аванс за товар, який буде відвантажено у наступному звітному періоді. Як оподатковується така операція податком на прибуток?

Кошти, які підприємство отримує у вигляді авансових платежів, включається до складу валового доходу такого платника податку у звітному періоді їх отримання.

Чи потрібно записувати до реєстру податкових накладних придбання товару в осіб, які не зареєстровані як платники ПДВ?

Платником ПДВ облік придбаних товарів, на території України у осіб, які не зареєстровані як платники ПДВ, ведеться на підставі документів, що засвідчують поставку таких товарів, а за відсутності у нього документів, визначених п.9.5. Порядку № 244, на підставі яких заповнюється графа 5 розділу першого реєстру отриманих, таким платником ПДВ у графі 5 розділу першого такого реєстру зазначається повна назва іншого документа, який засвідчує придбання товарів.

Де можна отримати інформацію про бізнес-партнерів?

На сайті ДПА харківської області створено банер «Дізнайся більше про свого партнера», електронна адреса dpa. kharkov.ua .


Сектор масово роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі.


Перший заступник начальника-
начальник ВПМ ДПІ у Богодухівському районі
М.О.НагорнийВик.:
Юрченко
3-33-17

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.