Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Обізнаність з податковим законодавством – реальні надходження до бюджету!

Обізнаність з податковим законодавством – реальні надходження до бюджету! Обізнаність з податковим законодавством – реальні надходження до бюджету! Обізнаність з податковим законодавством – реальні надходження до бюджету!


З метою залучення більш широкого кола платників податків до процесів оподаткування та підвищення рівня обізнаності платників щодо змін і застосування податкового законодавства в ДПІ у Богодухівському районі відбувся семінар для платників податків.

У семінарі прийняли участь начальник відділу прийому та роботи зі зверненнями громадян ДПА у Харківській області Ірина Колеснікова, начальник ДПІ у Богодухівському районі Ігор Каріх, заступник начальника – начальник відділу обліку надходження платежів Пенсійного фонду України в Богодухівському районі Надія Бондаренко, представники філії ДП «Інформаційно – видавничог центру ДПА України» у Харківській області, журналу «Все про бухгалтерський облік» та фахівці ДПІ у Богодухівському районі. На семінарі були розглянуті питання щодо порядку розгляду звернень громадян в органах ДПС, основні аспекти сплати податку на прибуток, актуальні питання нарахування та сплати ПДВ, переваги надання податкової звітності та реєстрів податкових накладних в електронному вигляді, питання єдиного соціального внеску та Податкового кодексу .

Розпочинаючи семінар, начальник інспекції Ігор Каріх зауважив, що сьогодні з метою забезпечення економічної стабільності в Україні, мінімізації можливих збитків для економіки та фінансової системи України від фінансової кризи, діяльність податкової служби, як ніколи залежить від злагодженої співпраці з платниками податків. Тільки завдяки плідній співпраці податківців та платників податків за 10 місяців поточного року до Зведеного бюджету фахівцями ДПІ у Богодухівському районі мобілізовано 71956,5 тис.грн., виконання завдання склало – 124,4 відст. До Державного бюджету надходження склали – 49463,4 тис.грн., що становить 132,7 відст. доведеного завдання.

За 10 місяців 2010 року надходження до Загального фонду Державного бюджету склали 43409,6 тис.грн., виконання завдання становить 161,6 відст., темпи росту склали – 228,8 відст.

За 10 місяців 2010 року до Місцевого бюджету мобілізовано – 22493,2 тис.грн., що становить 109,3 відст.

При цьому рівень добровільної сплати по ДПІ у Богодухівському районі до бюджетів всіх рівнів склав 96,1 %.

У своїй доповіді начальник відділу прийому та роботи зі зверненнями громадян ДПА у Харківській області Ірина Колеснікова розповіла присутнім про Порядок розгляду звернень громадян в органах ДПС зазначила, що відповідно ст. 40 Конституції України кожен громадянин має право звертатися до органів державної влади, місцевого самоуправління, підприємств, закладів та організацій (незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб) з скаргами та побажаннями, які стосуються їх діяльності, заявою або ходатайством відносно реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав, а також законних інтересів і скарг про їх порушення. Ірина Іванівна звернула увагу присутніх, що відповідно Закону України від 02.10.1996 р. №393/96-ВР “Про звернення громадян”, звернення громадян розглядаються у термін не більше одного місяця з дня їх надходження, а ті з них, що не потребують додаткового вивчення – терміново, але не пізніше п’ятнадцяти днів. Термін розгляду звернень за необхідності може бути подовжено, але загальний термін розгляду не може перевищувати сорока п’яти днів.

Фахівці відділу оподаткування юридичних осіб ДПІ у Богодухівському районі Тетяна Ткаченко, Тетяна Нікітенко висвітлили основні аспекти сплати податку на прибуток та актуальні питання нарахування та сплати ПДВ. По податку на додану вартість за 10 місяців 2010 року спеціалістами податкової забезпечено надходження 5270,3 тис.грн., в порівнянні з аналогічним періодом надходження збільшились на 91,4 тис.грн., темпи росту склали 101,8 відсотків. По податку на прибуток за 10 місяців 2010 року надходження склали – 3240,3 тис.грн., що становить 193,8 відст. доведеного завдання, темпи росту склали 295,8 відст.

Головний державний податковий інспектор відділу інформатизації процесів оподаткування Валерій Кобець розповів присутнім про порядок та переваги подання звітності в електронному вигляді та зазначив, що в сучасному суспільстві поняття комп’ютер та робота з документами всіх видів нерозривно пов’язані одне з одним. За допомогою комп’ютера є можливість заощаджувати найцінніше – свій час.

В ході семінару, завідувач сектору масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Лариса Юрченко, наголосила присутнім, що журнал “Вісник податкової служби України” є єдиним офіційним виданням Державної податкової адміністрації України. Це щотижневе видання орієнтовано на юридичних і фізичних платників податків. Журнал містить ексклюзивну інформацію ДПА України, аналіз проблем оподаткування та бухгалтерського обліку, нормативні акти, документи, консультації та коментарі фахівців податкової служби України.

Серед учасників семінару була розповсюджені власні друковані матеріали з інформацією щодо порядку розгляду звернень громадян, про роботу контакт-центру, про передплату на журнал “Вісник податкової служби” та ін. Також присутні отримали останній номер журналу «Вісник податкової служби України».

Підводячи підсумки семінару, Ігор Каріх зазначив, що проведення подібних заходів корисно як для платників, так і для податківців, оскільки сприяє налагодженню партнерських відносин між обома сторонами процесу оподаткування. Як наслідок таких семінарів є більш відповідальне ставлення представників бізнесу до сплати податків, адже усі розуміють, що правильно застосовуючи положення чинного законодавства, можна уникнути втрат, пов’язаних із застосуванням до них штрафних санкцій за порушення тих чи інших норм та подякував присутнім за увагу та висловив сподівання, що співпраця податківців та платників податків і надалі буде плідною та результативною.

Сектор масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ в Богодухівському районі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.