Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Вітаємо переможця!

Одним з приорітетних напрямків податкової служби є виховання підростаючого покоління - сумлінних платників податків, формувати у дітей свідоме ставлення до конституційних обов’язків, які їх чекатимуть у недалекому майбутньому. Конкурс дитячої творчості «Податки очима дітей» - це ще одна можливість залучити підростаюче покоління до розуміння важливості сплати податків.

У ДПА у Харківській області пройшла урочиста церемонія нагородження переможців і лауреатів другого туру Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей». У всіх присутніх був піднесений настрій. Церемонія нагородження була справжнім святом – з концертними номерами, святковим убранством залу, та пам’ятними подарунками. Дипломами і подарунками було нагороджено 27 дітей – переможців і лауреатів конкурсу. На церемонії нагородження були присутні: заступник голови ДПА у Харківській області В. Швадченко, народний художники С. Губанов, кандидат мистецтвознавства, доцент Академії дизайну і мистецтв В.Турчин, письменники-фантасти та інші почесні гості. Серед номінації літературні твори друге місце посіла учениця 10-А Богодухівського колегіуму №2 Васюта Каріна (яка мешкає в с. Червона Нива). Нашу талановиту учасницю конкурсу вітала начальник управління масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Яна Чуб, вона зазначила, що участь у конкурсі не лише показує, як діти сприймають значення та місце податків у житті суспільства, держави, а ще дає можливість реалізувати свої творчі здібності. Діти отримали задоволення від уваги, подарунків з боку податківців. Цьогорічний конкурс показав, що діти не тільки талановиті у різних видах творчості, а ще й чудово розбираються у всіх, навіть найскладніших питаннях і в чомусь мудріші навіть за дорослих.

Підсумки конкурсу цього року підведено, але вже стартувала підготовка до десятого, ювілейного конкурсу «Податки очима дітей - 2011» і ДПІ у Богодухівському районі запрошує взяти участь всіх бажаючих дітей.


Сектор масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі.


Вітаємо переможця!

Вітаємо переможця!

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.