Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

ДПІ у Богодухівському районі звітує.

За 9 місяців 2010 року до Зведеного бюджету по ДПІ у Богодухівському районі мобілізовано 65716,2 тис. грн., виконання доведеного завдання склало – 125,0 відст., проти аналогічного періоду минулого року надходження збільшились на 25933,8 тис. грн., темпи росту склали – 165,2 відст.

До Державного бюджету забезпечено 45783,0 тис. грн. і збільшення надходжень проти січня – вересня 2009 року склало 23893,7 тис.грн. або 209,2 відст.

За січень – вересень 2010 року ДПІ у Богодухівському районі забезпечено до загального фонду Державного бюджету надходження в сумі – 39740,8 тис. грн., виконання доведеного завдання склало – 160,9 відст.

За 9 місяців 2010 року рівень добровільної сплати склав – 91,2 відсот.

Станом на 01.10.2010 року податковий борг Зведеного бюджету становить – 643,2 тис.грн. і зменшився в порівнянні з початком року на 7159,4 тис.грн., або на 91,8 відст.

ДПІ у Богодухівському районі для сумлінних платників податків є партнером, адже ідеологія сучасної податкової служби – це налагодження цивілізованих толерантних відносин між державою та підприємцем, формування у громадян свідомості щодо добровільної сплати податків.

Сектор масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.