Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Відбувся брифінг у ДПІ у Богодухівському районі за участі в. о. начальника податкової інспекції Наталії Тимошенко з представниками ЗМІ

Відбувся брифінг у ДПІ у Богодухівському районі за участі в. о. начальника податкової інспекції Наталії Тимошенко з представниками ЗМІ


Відбувся брифінг у ДПІ у Богодухівському районі за участі в. о. начальника податкової інспекції Наталії Тимошенко з представниками ЗМІ на тему
«Проект податкового кодексу.
Дерегуляція бізнесу.
Підсумки роботи ДПІ Богодухівському районі за дев’ять місяців 2010р. »Відкриваючи брифінг, в.о. начальника ДПІ у Богодухівському районі Наталія Тимошенко відзначила, що тема брифінгу є надзвичайно актуальною та визначає один з пріоритетних напрямків діяльності податкової інспекції на сучасному етапі, та наголосила, що прийняття Податкового кодексу є необхідним кроком в процесі реформування податкової системи України.

З прийняттям Податкового кодексу буде спрощено адміністрування податків та усунено недоліки окремих норм податкового законодавства.

Саме тому посилена увага приділяється змісту проекту Кодексу, враховуються всі пропозиції щодо вдосконалення механізму адміністрування податків, розширення бази оподаткування, підвищення відповідальності як платників податків, так і контролюючих органів.

Зараз триває активна масово-роз’яснювальна робота з платниками податків щодо обговорення проекту податкового кодексу: семінари, гарячі лінії, круглі столи, зустрічі з трудовими колективами.

Наталія Тимошенко також повідомила, що регуляторна реформа в Україні розпочалася у 2004 році з прийняттям Закону України «Про основні засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Метою реформи є створення чітких і прозорих механізмів, які б забезпечували впровадження послідовних та орієнтованих на досягнення конкретних цілей регуляторних рішень, підвищення рівня їх виконання, з одночасним скороченням витрат на їх виконання, зменшенням втручання держави у господарську діяльність та скороченням перешкод для економічного зростання економіки.

ДПІ у Богодухівському районі за 9 місяців 2010 року до Зведеного бюджету мобілізовано 65716,2 тис. грн., виконання доведеного завдання склало – 125,0 відст., проти аналогічного періоду минулого року надходження збільшились на 25933,8 тис. грн., темпи росту склали – 165,2 відст.

До Державного бюджету забезпечено 45783,0 тис. грн. і збільшення надходжень проти січня – вересня 2009 року склало 23893,7 тис.грн. і склало 209,2 відст.

Станом на 01.10.2010 року податковий борг Зведеного бюджету склав – 643,2 тис.грн. і зменшився в порівнянні з початком року на 7159,4 тис.грн., або на 91,8 відст.

До Державного бюджету податковий борг складає – 432,5 тис. грн., зменшення на 7176,8 тис.грн.

Фахівцями податкової служби систематично проводиться робота щодо аналізу та прогнозування податкових надходжень, прораховуються ризики і це дає можливість своєчасно залучати додаткові резерви.

Однак це не означає, що збільшується податковий тиск на суб’єктів господарювання.

ДПІ у Богодухівському районі реалізує державну політику зменшення кількості перевірок суб’єктів господарювання.

А для перевірок обираються ризикоорієнтовані платники.

Чітка взаємодія між структурними підрозділами ДПІ у Богодухівському районі, виконання поставлених завдань та проведення заходів з профілактики та протидії порушень податкового законодавства дає змогу запобігти втратам бюджету і залучити додаткові надходження.

ДПІ у Богодухівському районі для сумлінних платників податків є партнером, адже ідеології сучасної податкової служби – це налагодження цивілізованих толерантних відносин між державою та підприємцем, формування у громадян свідомості щодо добровільної сплати податків.

В заключному слові Наталія Тимошенко подякувала присутніх за плідну співпрацю.


Сектор масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.