Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Мутні джерела „податкових ям”

Про джерела такого явища, як «податкові ями» говорилось на засіданні «круглого столу», яке відбулось за участі заступника начальника ДПІ у Богодухівському районі Олександра Іванцова та керівників, головних бухгалтерів підприємств. Зокрема він зазначив, що в районі відсутні платники податків, які б свідомо ухилялись від сплати податку на додану вартість, хоча в масштабах країни втрати до бюджету внаслідок використання „податкових ям” сягають мільйонів гривень.
Для викорінення цього явища розроблено та впроваджено програмне забезпечення, яке дає змогу здійснювати автоматизоване зіставлення розшифровок податкових зобов’язань і податкового кредиту платників не лише у межах регіону, а й у цілому по Україні. А відтак, допомагає виявляти „податкові ями”. Така система зменшує можливості застосування різноманітних схем мінімізації податкових зобов’язань та збільшує рівень добровільної сплати податків і дозволяє ще на початковому етапі успішно виявляти недобросовісних платників, якi декларують неповний обсяг податкових зобов’язань або ж взагалі намагаються ухилитися вiд сплати ПДВ. До таких платників особлива увага податківців Богодухівщини.
За наслідками документальних невиїзних (камеральних) перевірок фахівцями відділу оподаткування юридичних осіб за період січень-серпень 2010року року здійснено шість перевірок та донараховано 147,1 тис грн. податку на додану вартість.


Сектор масово - роз’яснювальної роботи
та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.