Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

«Гаряча лінія» у ДПІ у Богодухівському районі

«Гаряча лінія» у ДПІ у Богодухівському районі


3123108.04W


31.08.2010 р. №11262/8/31-013
02.04.2007 р. №4271/7/31-207
ДПА у Харківській області
Управлінню масово -
роз’яснювальної роботи
та звернень громадян


На виконання листа ДПА у Харківській області від 02.04.2007 р. №4271/7/31-207, ДПІ у Богодухівському районі надає матеріали, для розміщення на веб-сайті ДПА у Харківській області та в центральних ЗМІ.
ДПІ у Богодухівському районі
31.08.2010 р. «Гаряча лінія» у ДПІ у Богодухівському районі

Сьогодні у ДПІ у Богодухівському районі відбулася «гаряча лінія» на тему: «Актуальні питання оподаткування юридичних осіб. Право громадян на звернення до органів» з заступником начальника ДПІ у Богодухівському районі Іванцовим Олександром Миколайовичем.

Підприємство отримало аванс за товар, який буде відвантажено у наступному звітному періоді. Як оподатковується така операція податком на прибуток?
Кошти, які підприємство отримує у вигляді авансових платежів, включається до складу валового доходу такого платника податку у звітному періоді їх отримання.
Чи потрібно записувати до реєстру податкових накладних придбання товару в осіб, які не зареєстровані як платники ПДВ?
Платником ПДВ облік придбаних товарів, на території України у осіб, які не зареєстровані як платники ПДВ, ведеться на підставі документів, що засвідчують поставку таких товарів, а за відсутності у нього документів, визначених п.9.5. Порядку № 244, на підставі яких заповнюється графа 5 розділу першого реєстру отриманих, таким платником ПДВ у графі 5 розділу першого такого реєстру зазначається повна назва іншого документа, який засвідчує придбання товарів.
Чи нараховується податкові зобов’язання з ПДВ у випадку, коли перша подія відбулася в податковому періоді, в якому підприємство не було зареєстровано платником ПДВ?
Податкові зобов’язання згідно з пп..7.3.1 п. 7.3. ст.. 7 Закону № 168/97-ВР виникають за правилом першої події, і якщо це відбулося до того як особа стала платником ПДВ, податкові зобов’язання не виникають, якщо така особа не застосовує касового методу формування податкових зобов’язань і податкового кредиту. Особа, що не надсилає таку заяву у таких випадках та у такі строки, несе відповідальність за не нарахування або несплату цього податку на рівні зареєстрованого платника без права нарахування податкового кредиту та отримання бюджетного відшкодування.
Підприємство, яке є платником земельного податку на загальних умовах, здійснило заниження суми земельного податку через помилкове застосування норм законодавства. Чи несе у зв’язку з цим відповідальність таке підприємство?
Юридичні особи несуть відповідальність за повноту та своєчасність сплати земельного податку, достовірність наведених у розрахунку даних, а також за своєчасність його подання до органів державної податкової служби.
Скажіть, якщо громадянин хоче звернутися до органі ДПС в письмовому вигляді, але з певних причин не хоче вказувати своє прізвище, чи буде таке звернення розглянуте?
Згідно ст..8 Закону України «Про Звернення громадян» письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором, а також таке, з якого неможливо встановити авторство визначається анонімним і розгляду не підлягає,
Скажіть, чи здійснюється оплата при розгляді звернень від громадян?
Згідно ст. 21 Закону України «Про звернення громадян» органи державної влади, місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, об‘єднання громадян, посадові особи розглядають звернення громадян, не стягуючи плати.


Сектор масово роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі.Заступник начальника
ДПІ у Богодухівському районі
В.Ю.Сергієнко

Вик.:
Рудевська
3-33-17

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.