Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

«Європейська інтеграція України – об’єднання заради миру та процвітання»

«Європейська інтеграція України – об’єднання заради миру та процвітання»


Ще за часів Київської Русі Україна була впливовою європейською державою, а демократичні традиції українців історично пов’язують їх із Європейською цивілізацією. Тому, основним принципом європейської інтеграції є збереження національної ідентичності та різноманіття культур країн-членів, а багата українська культура здатна значно збагатити загальноєвропейську культуру.
В рамках реалізації проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» пройшов форум місцевого розвитку. Даний проект має на меті сприяти сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні шляхом підтримки та спів-фінансування громадських ініціатив у сільських та селищних радах району. Ініціатива фінансується Європейською Комісією в рамках програми технічної допомоги ЄС та спів-фінансується і впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні, за підтримки Уряду України. На даному заході були присутні координатори Харківського обласного ресурсного центру громад, голови сільських та селищної рад, представники районної ради, райдержадміністрації, податкової інспекції.
За рахунок коштів виділених першим траншем, бюджетних коштів, коштів населення виконані обсяги робіт по соціальних об’єктах у Павлівській, Петопавлівській, Крисянській, Губарівській сільських радах, Шарівській селищній раді.
Цей захід забезпечує не тільки підвищення рівня політичної обізнаності громадян, але й формує у громадян почуття приналежності до побудови спільної Європи.

Сектор масово-роз’яснювальної роботи
та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі.
Управління економіки РДА.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.