Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Зі святом, бухгалтери!

Зі святом, бухгалтери!


Зі святом, бухгалтери!


16.07.2010р. у ДПІ у Богодухівському районі відбулося урочисте вітання з професійним святом – Днем бухгалтера, бухгалтерів бюджетоутворюючих підприємств Богодухівського району. Начальник податкової інспекції Ігор Володимирович Каріх щиро привітав запрошених з професійним святом і відмітив, що 16 липня вибрано не випадково – в цей день 1999 році був прийнятий Закон України «Про бухгалтерський облік» та фінансову звітність в Україні». До 2004 року свято відмічалося федерацією аудиторів та бухгалтерів України неофіційно, що дозволило підняти престиж професії, заставило представників державної влади по – новому поглянути на спеціалістів, усвідомити, що бухгалтерський облік – це не тільки податкова звітність, але і основа для прийняття управлінських рішень. В результаті Указом президента України № 662/2004 від 18.06.2004 16 – те липня було офіційно оголошено Днем бухгалтера.
Особлива подяка була висловлена головним бухгалтерам наших бюджетоутворюючих підприємств а саме:
ВАТ «Богодухівський м‘ясокомбінат», ТОВ «Богодухівський молокозавод», ВАТ «Первухінський цукровий завод», ВАТ «Ульяновське», ТОВ СП «Родіна», ТОВ «Елітан», ТОВ «Богодухівське ХПП», ПФ «Лекта», ПП «Ілант», ДП «Гутянський лісгосп», СТОВ «Братеницьке», СФГ «Промінь», ВАТ «Богодухівський хлібзавод», ТОВ «Гутянський елеватор», СВК «ім.. Каразіна».
Зустріч з бухгалтерами району пройшла в теплій обстановці.


Сектор масово - роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.