Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Наповнення державної казни – запорука успіху всієї країни

 

Головними пріоритетами для податківців ДПІ у Богодухівському районі є безумовне виконання завдань із наповнення  бюджетів усіх рівнів, боротьба з мінімізаторами, легалізація найманої праці, забезпечення налагодження партнерських стосунків з платниками податків, тісна співпраця з органами місцевої влади та місцевого самоврядування, відкритість та прозорості діяльності державної податкової служби, зазначила Наталія Салигіна голова комісії з проведення реорганізації, в.о. начальника ДПІ, розпочавши прес-конференцію, що пройшла з представниками ЗМІ. Тема заходу  «Підсумки роботи ДПІ Богодухівському районі за 2012р.»

 

Попри труднощі, спричинені несприятливою економічною ситуацією, податківцям ДПІ у Богодухівському районі  вдається виконувати планові завдання з надходжень до бюджетів усіх рівнів. За 2012 рік до Зведеного бюджету  ДПІ у Богодухівському районі надійшло 121,0 млн. грн., в порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшено на 31,9 млн. грн.До  місцевого бюджету мобілізовано 37,8 млн. грн.

 

Рівень добровільної сплати по інспекції складає 95,1%. Зазначених результатів вдалося досягнути завдяки прозорому, на партнерських засадах спілкуванню з підприємствами. Це є наслідком запровадження нової стратегії взаємин з платниками податків та оптимізації роботи податкової служби в рамках подальшої інтеграції України до Європейського співтовариства.

 

 СКРИНЬКА

для побажань та пропозицій,

щодо удосконалення

податкового законодавства.

ДПІ у Богодухівському районі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.