Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Податківцями Богодухівщини забезпечено надходження до бюджетів всіх рівнів 105,9 млн. грн

Податківцями Богодухівщини забезпечено надходження до бюджетів всіх рівнів 105,9 млн. грн


На прес-конференції за участі керівника ДПІ у Богодухівському районі Наталії Салигіної було підведено підсумки роботи за одинадцять місяців 2011р. «Добровільна сплата податків – це готовність бізнесу самостійно виконувати вимоги Податкового кодексу», зазначила Наталія Василівна.

За одинадцять місяців поточного року ДПІ у Богодухівському районі мобілізовано 105,9 млн. грн. надходжень. До Державного бюджету надійшло 71,3 млн.грн., проти минулого року надходження збільшились на 15,0 млн.грн. До загального фонду Державного бюджету забезпечено збір в сумі 70,9 млн.грн., проти січня – листопада 2010 року надходження зросли на 20,7 млн. грн. До місцевого бюджету мобілізовано 34,5 млн. грн., що становить 117,2 відстків доведеного завдання. Це є наслідком запровадження нової стратегії взаємин з платниками податків та оптимізації роботи податкової служби в рамках подальшої інтеграції України до Європейського співтовариства.

Також Наталія Салигіна зазначила, що податківці налаштовані на створення максимально комфортних умов для суб’єктів малого підприємництва при переході на нові правила оподаткування, передбачені Законом України від 04.11.11 року № 4014-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності». Законом передбачено запровадження диференційованого підходу до класифікації малого бізнесу відповідно до річного обороту, реєстрацію „спрощенців” як платників ПДВ. Це створить рівні конкурентні умови з суб’єктами господарювання, що працюють на загальній системі оподаткування. В ході пресконференції керівник податкової служби зазначила, що свідоцтва про сплату єдиного податку і патенти про сплату фіксованого податку на 2011р. є дійсними до отримання нового Свідоцтва, виданного за новими правилами, але не пізніше ніж до 1.06.12р. Для цього потрібно подати заяву щодо вибору спрощеної системи оподаткування до податкової не пізніще 25.01.12р.

Сектор масово роз’яснювальної роботи
та звернень громадян ДПІ у Богодухівському районі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.