Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Свято Миколая Чудотворця!

 

Кожного року, 19 грудня, вночі подорожує Святий Миколай – Чудотворець даруючи кому подарунки, а кому різочки. З приходом цього свята, що відкриває двері Новому року, кожна дитина сподівається на диво, яке під силу тільки Святому. Кожен дорослий є помічником цього Святого та хоче поділитися своєю любов’ю, добром, щедрістю душі з дітьми.

 

Вже стало доброю традицією в день свята податківцями Богодухівщини відвідувати дитячий садок "Веселка". І цьогорічне свято не стало винятком. Дуже гостинно та радісно словами пісеньки зустріли дітлахи садочку "податкового" Миколая: "Святий Миколаю, прийди до нас з раю, принеси нам дари кожному до пари", вразивши своєю відкритістю та щирістю. Голова комісії з проведення реформування, в. о. начальника ДПІ у Богодухівському районі Наталія Салигіна привітала дітей - майбутніх будівників "Міста Мрій" зі святом, побажала їм здоров‘я, щастя, віри в чудо.

 

Свято пройшло на славу. Постійно лунав дитячий сміх та усміхалися дорослі. Цей день запам’ятається не тільки дітям але й дорослим, бо всі отримали задоволення: діти від подарунків та щирої уваги гостей, а дорослі від того що поділилися своєю любовю та теплом з дітьми.

 

Сектор масово розяснювальної роботи

та звернень громадян ДПІ у Богодухівському районі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.