Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Права та обов’язки платників податків – актуальні питання «гарячої лінії»

Права та обов’язки платників податків – актуальні питання «гарячої лінії»


В ДПІ у Богодухівському районі відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія», тема актуально : «Права та обов’язки платників податків. Право громадян на звернення.» з головою комісії з проведення реорганізації, в.о. начальника ДПІ у Богодухівському районі Салигіної Н.В. Оприлюднюємо основні питання, з якими звертались абоненти.

Якщо ФО-П була на фіксованому податку, а з 01.01.2012 року цього податку не буде, то на яку систему оподаткування вона переходе?

Згідно Закону України від 04.11.2011 року № 4014-VI « Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності» застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

Відповідно до Закону фізичні особи - підприємці, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, поділяються на три групи:
- до першої групи віднесено підприємців, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 150 тис. грн.
Для таких підприємців встановлюється ставка податку в межах від 1% до 10% мінімальної заробітної плати (10-100 грн.).
- друга група - підприємці, що протягом календарного року використовують працю не більше 10 найманих осіб та обсяг доходу не перевищує 1 млн. грн., які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства. Ставка – від 2% до 20% мінімальної заробітної плати (20-200 грн.).
- до третьої групи належать особи, які мають не більше 20 найманих осіб та обсяг доходу не перевищує 3 млн. грн. Ставка для цієї групи – 3% від отриманої виручки за умови сплати ПДВ або 5% без сплати ПДВ.

Як можна надати письмове звернення?

Відповідно ст.40 Конституції України усі мають право на індивідуальні, колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обгрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

Наталія Василівна докладно висвітлила наступні питання:

- вимоги до письмового звернення,
- заборона відмови в прийнятті та розгляді звернень,
- терміни розгляду звернень,
- звернення, які не підлягають розгляду та вирішенню,
- порядок проведення особистого прийому громадян посадовими особами органів ДПС.
Також було доведено до відома, що попередній запис громадян на особистий прийом до посадових осіб податкової служби проводиться у телефонному режимі працівниками відділу прийому і роботи із зверненнями громадян за телефонами 3-00-00 або 3-33-17, 1507.

Сектор масово роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.