Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Засобами телекомунікаційного зв’язку користуються 97% СГД Богодухівському районі, від загальної кількості платників ПДВ

З початку року кількість платників, які подають звітність через централізовану систему приймання звітності ДПС України засобами телекомунікаційного зв’язку по ДПІ у Богодухівському районі, збільшилась на 46% та на даний час становить 97% від загальної кількості платників ПДВ, зазначила голова комісії з проведення реорганізації, виконуюча обов’язки начальника Наталія Салигіна, підчас проведення зустрічі з представниками ЗМІ.

СГД з прийняттям Податкового кодексу України потрібно враховувати норми Податкового кодексу щодо подачі податкової звітності великими та середніми підприємствами обов’язково в електронній формі.
Наталія Слигіна також наголосила, що з запровадженням Єдиного реєстру податкових накладних, в який платники ПДВ повинні реєструвати податкові накладні більші за 100 тис. грн. до кінця цього року, а з 1 січня 2012 року – ця сума знизиться до 10 тис. грн. За останні два місяці цього року до Єдиного реєстру податкових накладних платниками податків, які знаходяться на обліку в ДПІ у Богодухівському районі, було зареєстровано близько 50 податкових накладних сума ПДВ, яких перевищує 100 тис. грн.

Для більш ефективного обслуговування платників запроваджено новий сервіс для дистанційного укладання договорів через мережу Інтернет щодо подання звітності засобами телекомунікаційного зв’язку, також ДПС України з 2012 року запроваджує нову систему «Податковий блок» Ця система – черговий крок перетворення податкової служби з фіскального органу на сервісну службу. Відносини податківців з платниками податків мають розвиватися на основі партнерства з урахуванням сучасних інформаційних технологій та електронних засобів зв’язку, зазначила Наталія Василівна в кінці заходу.

Сектор масово роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.