Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

«Гаряча лінія» у ДПІ у Богодухівському районі з головою комісії з проведення реорганізації, в.о. начальника Н.В. Салигіною

«Гаряча лінія» у ДПІ у Богодухівському районі з головою комісії з проведення реорганізації, в.о. начальника Н.В. Салигіною


У ДПІ у Богодухівському районі відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Податкові перевірки в умовах дії Податкового кодексу України» з головою комісії з проведення реорганізації, в.о. начальника ДПІ у Богодухівському районі Салигіною Н.В. Оприлюднюємо основні питання з якими звертались абоненти:

Роз’ясність, що таке фактична перевірка та чи попереджують про це платника податків?
Фактичною вважається перевірка, що проводиться за місцем фактичного здійснення платником податків діяльності, розташування господарських або інших об’єктів права власності такого платника. Така перевірка проводиться органом ДПС щодо дотримання норм законодавства з питань регулювання обігу готівки, порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності документа, що підтверджує державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців відповідно до закону, ліцензій, патентів, свідоцтв, у тому числі про виробництво та обіг підакцизних товарів, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами).

Фактична перевірка здійснюється без попередження платника податків. Вона може проводитися на підставі рішення керівника органу податкової служби, оформленого наказом, копія якого вручається платнику податків або його уповноваженому представнику під розписку до початку проведення такої перевірки.

Яка тривалість планових документальних перевірок ?
Тривалість перевірок не повинна перевищувати 30 робочих днів для великих платників податків, щодо суб'єктів малого підприємництва - 10 робочих днів, інших платників податків - 20 робочих днів.
Продовження строків проведення перевірок, визначених у статті 77 цього Кодексу, можливе за рішенням керівника органу державної податкової служби не більш як на 15 робочих днів для великих платників податків, щодо суб'єктів малого підприємництва - не більш як на 5 робочих днів, інших платників податків - не більш як на 10 робочих днів.

Який порядок проведення позапланових документальних невиїзних перевірок?
Документальна позапланова невиїзна перевірка проводиться посадовими особами органу ДПС виключно на підставі рішення керівника органу ДПС, оформленого наказом, і за умови направлення платнику податків рекомендованим листом з повідомленням про вручення або вручення йому або його уповноваженому представнику під розписку копії наказу про проведення документальної позапланової невиїзної перевірки та письмового повідомлення про дату початку і місце проведення такої перевірки. Порядок проведення документальних позапланових перевірок регламентовано ст.78 Податкового кодексу України, якою визначені обставини, при наявності яких можуть здійснюватися такі перевірки. Присутність платників податків під час проведення документальних невиїзних перевірок не обов’язкова.

Як часто можуть проводитись документальні перевірки?
Слід зазначити, відповідно до статті 75 глави 8 Податкового кодексу документальні перевірки поділяються на: документальні планові, документальні позапланові, документальні виїзні та документальні невиїзні перевірки. Що стосується документальних планових перевірок, періодичність їх проведення визначається залежно від ступеня ризику в діяльності платників податків, який поділяється на високий, середній та незначний. Платники податків з незначним ступенем ризику включаються до плану-графіка перевірок не частіше ніж 1 раз на 3 календарних роки; з незначним ступенем ризику – 1 раз на 2 календарні роки; з високим ступенем ризику - не частіше 1 разу на рік.


Сектор масово роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.