Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Партнерські відносини є запорукою вагомих надходжень

Партнерські відносини є запорукою вагомих надходжень


Про підсумки роботи ДПІ у Богодухівському районі за десять місяців 2011року йшлося під час проведення прес-конференції за участі голови комісії з проведення реорганізації, в.о. начальника ДПІ у Богодухівському районі Наталіі Салигіної з представниками ЗМІ.

Наталїя Василівна зазначила, що з початку 2011 року спостерігається позитивна динаміка зростання надходжень по головним податкам і зборам. Виконання планових завдань з наповнення скарбниці стало можливим завдяки зростанню сумлінності платників податків – рівень добровільної сплати платежів за десять місяців 2011 року становить 85%. До Зведеного бюджету ДПІ у Богодухівському районі зібрано 77,1 млн.грн., проти відповідного періоду минулого року збільшено надходження на 5,2 млн. грн., темпи росту склали 107,2%. За січень - жовтень 2011 року зібрано до місцевого бюджету 29,6 млн. грн., що становить 114,2% виконання завдання, в місцевий бюджет понад завдання надійшло – 3,7 млн.грн., в порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 7,1 млн. грн., темпи росту склали 131,6%.

Найбільші надходження до місцевого бюджету від податку на доходи фізичних осіб - надходження становлять 20,1 млн. грн., завдання виконано на 111,0 % та становлять 67,9% всіх надходжень до місцевого бюджету.

Але не всі суб’єкти господарювання відповідально ставляться до сплати податків, і тому, сьогодні головне завдання податкової – це використання всіх наявних резервів для виконання планових завдань. Перш за все, це – створення таких умов для тіньового бізнесу, за яких працювати можна було б лише легально, руйнування схем ухилення від сплати податків та залучення підприємств до формування дохідної частини бюджету. Податківці району впроваджують нові методи боротьби, застосовуючи автоматичну систему відбору ризикових підприємств, зіставляючи та аналізуючи отриману звітність, ми виявляємо розбіжності у податкових контрагентів та визначаємо тих суб’єктів господарювання, які ухиляються від податкування.

Сектор масово роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.