Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

25.10.2011р «Гаряча лінія» у ДПІ у Богодухівському районі з Салигіною Наталією Василівною

25.10.2011р «Гаряча лінія» у ДПІ у Богодухівському районі з Салигіною Наталією Василівною


У ДПІ у Богодухівському районі відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Актуальні питання оподаткування. Упередження випадків мінімізації податкових зобов’язань» з в.о. начальника ДПІ у Богодухівському районі Салигіною Наталією Василівною.

Чи має право платник ПДВ на автоматичне бюджетне відшкодування, якщо середня заробітна плата працівників не перевищує мінімальну заробітну плату?

Відповідно до п.п 3.5 п.3 наказу ДПА України від 25.01.2011р. № 42 «Про затвердження Порядку визначення відповідності платника податку критеріям, які дають право на отримання автоматичного бюджетного відшкодування податку на додану вартість» платники податку мають право на автоматичне бюджетне відшкодування якщо у них середня заробітна плата працівників не менше ніж у два з половиною рази перевищує мінімальний встановлений законодавством рівень у кожному з останніх чотирьох звітних податкових періодів (кварталів).

Як визначається база оподаткування ПДВ у разі постачання товарів/послуг без оплати або з частковою оплатою їх вартості коштами, у межах бартерних операцій?

Відповідно до п. 189.1 ст. 189 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755-VI у разі постачання товарів/послуг без оплати, з частковою оплатою їх вартості коштами, у межах бартерних операцій, натуральних виплат у рахунок оплати праці фізичним особам, що перебувають у трудових відносинах із платником податку, постачання товарів/послуг у межах балансу платника податку для невиробничого використання, а також у разі постачання товарів/послуг пов'язаній з постачальником особі, суб'єкту господарювання, який не зареєстрований як платник податку, чи фізичній особі база оподаткування визначається виходячи з фактичної ціни операції, але не нижче звичайних цін, визначених відповідно до статті 39 цього Кодексу.

Де можна перевірити свого контрагента?

ДПІ у Богодухівському районі рекомендує ретельно перевіряти своїх контрагентів, щоб не потрапити у «податкові ями» та не наносити збитків собі та державі. Перевірити своїх контрагентів можна на офіційних веб-сайтах ДПА у Харківській області (_www.dpa.kharkov.ua) у банері “Платник! та на веб-сайті ДПА України (_www.sta.gov.ua).

Сектор масово роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.