Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

11.10.2011р «Гаряча лінія» у ДПІ у Богодухівському районі з Салигіною Наталією Василівною

11.10.2011р «Гаряча лінія» у ДПІ у Богодухівському районі з Салигіною Наталією Василівною


Сьогодні у ДПІ у Богодухівському районі відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Актуальні питання оподаткування юридичних осіб в рамках норм податкового кодексу» з в.о. начальника ДПІ у Богодухівському районі Салигіною Наталією Василівною.

Які зміни внесені до правил заповнення та реєстрації податкової накладної по ПДВ?

Законом України від 07.07.2011 р. №3609-VI, який набув чинності з 06.08.2011 року, внесено зміни до Податкового кодексу України (далі – ПКУ), зокрема, обов'язкові реквізити податкової накладної для підакцизних товарів і товарів, завезених на митну територію України, доповнені новим реквізитом: кодом товару відповідно до УКТ ЗЕД.

З 1 січня 2012 р. до Єдиного реєстру податкових накладних потрібно включати накладні, виписані при здійсненні операцій поставки підакцизних товарів і товарів, завезених на митну територію України, незалежно від суми ПДВ в одній накладній.

Податкові накладні й розрахунки коригування до них повинні бути зареєстровані в Єдиному реєстрі не пізніше 20 календарних днів, що випливають за датою виписки. Така вимога міститься в новому абзаці п. 201.10 ПКУ, і ставиться вона до всіх накладних, що підлягають реєстрації, незалежно від номенклатури товарів.

Таким чином, Заява може бути подана одразу після досягнення обсягу оподатковуваних операцій з постачання товарів/послуг, визначеного у статті 181 розділу V Кодексу, але не пізніше десятого числа календарного місяця, що настає за місяцем, в якому вперше досягнуто визначеного законодавцем обсягу оподатковуваних операцій (жодних обмежень законодавець не визначає).

Які податкові періоди встановлено з податку на прибуток?

Календарні квартал, півріччя, три квартали, рік. Звітний податковий період починається з першого календарного дня податкового періоду, за винятком виробників сільськогосподарської продукції, чий дохід від продажу товарів власного виробництва за попередній звітний рік перевищує 50% загальної суми доходу. Для них річний податковий період починається з 1 липня поточного звітного року і закінчується 30 червня наступного звітного року.

Щоправда, згідно з п. 2 підрозділом 4 роз. ХХ “Перехідні положення” Кодексу з дати набрання чинності третім розділом цього Кодексу платники податку складають наростаючим підсумком та подають декларацію з податку на прибуток за такі звітні періоди: другий квартал, другий і третій квартали та другий – четвертий квартали 2011 року.
,
Сектор масово роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.