Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

04.10.2011р «Гаряча лінія» у ДПІ у Богодухівському районі з Іванцовим Олександром Миколайовичем

04.10.2011р «Гаряча лінія» у ДПІ у Богодухівському районі з Іванцовим Олександром Миколайовичем


У ДПІ у Богодухівському районі відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Актуальні питання застосування норм податкового кодексу» з заступником начальника ДПІ у Богодухівському районі Іванцовим Олександром Миколайовичем.

У який термін платник податків зобов’язаний подати заяву про реєстрацію в якості платника ПДВ при виникненні такого обов’язку на підставі п. 181.1 ст. 181 ПКУ?

ПКУ визначено, що для здійснення такої реєстрації особа не пізніше 10 числа календарного місяця, що настає за місяцем, в якому вперше досягнуто зазначеного у п. 181.1 ст. 181 обсягу оподатковуваних операцій з постачання товарів/послуг, повинна подати до ОДПС за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) Заяву (пункти 183.1 та 183.2 статті 183 розділу V Кодексу).

Таким чином, Заява може бути подана одразу після досягнення обсягу оподатковуваних операцій з постачання товарів/послуг, визначеного у статті 181 розділу V Кодексу, але не пізніше десятого числа календарного місяця, що настає за місяцем, в якому вперше досягнуто визначеного законодавцем обсягу оподатковуваних операцій (жодних обмежень законодавець не визначає).

Які можуть бути підстави для відмови податковим органом в реєстрації платником ПДВ?

Згідно із п.183.8 ст.183 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями ( далі-ПКУ) орган державної податкової служби відмовляє в реєстрації особи як платника податку, якщо за результатами розгляду реєстраційної заяви та/або поданих документів встановлено, що особа не здійснює постачання товарів/послуг або не відповідає вимогам, визначеним ст..180, п.181.1 ст.181, п.182.1 ст.182 та 183.7 ст.183 ПКУ, або якщо існують обставини, які є підставою для анулювання реєстрації згідно із ст.. 184 ПКУ.


Сектор масово роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.