Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Податківціями Богодухівщини забезпечено надходження 73,4млн. грн до бюджету

На прес-конференції за участі в.о. начальника ДПІ у Богодухівському районі Наталії Салигіної було підведено підсумки роботи за дев’ять місяців 2011р.

Першочерговим завданням податківців Богодухівського району є виконання поставлених завдань по наповненню бюджетів усіх рівнів. До Зведеного бюджету мобілізовано 73,4 млн. грн. і збільшення в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 7,7 млн. грн. Рівень добровільної сплати станом на 01 жовтня 2011року склав 84,0 %. До Загального фонду Державного бюджету за 9 місяців 2011 року забезпечено надходження в сумі 46,4 млн. грн. До місцевого бюджету за 9 місяців 2011 року інспекцією забезпечено надходження в сумі 26,7 млн. грн

Зазначених результатів вдалося досягнути завдяки прозорому, на партнерських засадах спілкуванню з підприємствами, яке стимулює бізнес до економічного зростання.

Також Наталія Салигіна підкреслила, що в рамках програми модернізації податкової служби України запроваджена електронна система подання звітності. З прийняттям Податкового кодексу України потрібно враховувати нові норми щодо подачі податкової звітності великими та середніми підприємствами обов’язково в електронній формі. А також запровадження Єдиного реєстру податкових накладних, в який платники ПДВ повинні реєструвати податкові накладні більші за 100 тис. грн. до кінця цього року, а з 1 січня 2012 року – ця сума становитиме понад 10 тис. грн. Кількість платників, що перейшли на подачу звітності в засобами телекомунікаційного зв’язку по ДПІ у Богодухівському районі, становить 79 % від загальної кількості платників ПДВ. За останні два місяці цього року до Єдиного реєстру податкових накладних платниками податків, які знаходяться на обліку в ДПІ у Богодухівському районі, було зареєстровано близько 30 податкових накладних сума ПДВ, яких перевищує 100 тис. грн.

Сектор масово – роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.