Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

ДПІ у Богодухівському районі : «Запитували – відповідаємо!»

Під час проведення зустрічі з ЗМІ начальник відділу оподаткування фізичних осіб А.В.Чорненький надав відповіді на найактуальніші питання:

-Чи можна в ДПІ у Богодухівському районі отримати довідку про доходи фізичній особі - підприємцю, який придбає патент про сплату фіксованого прибуткового податку з громадян для отримання субсидії
«Згідно норм Податкового кодексу п.177.5, ст.177, ці фізичні особи – підприємці подають до органу державної податкової служби податкову декларацію за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року у строки встановлені цим Кодексом для річного звітного податкового періоду (термін до 09.02.11р.), тому дана категорія підприємців на даний час не може отримати довідку про доходи для оформлення субсидій. ДПІ у Богодухівському районі пропонує Вам, ФОП, які придбають патент про сплату фіксованого прибуткового податку з громадян, змінити систему оподаткування – перейти на застосування спрощеної системи оподаткування, подавши заяву до 15.12.11р.»

-Який порядок отримання довідки форми №3-ДФ?
«Довідка про право фізичної особи на отримання доходу від податкового агента без утримання податку (№3-ДФ) видається безоплатно сільською, селищною, міською радою особисто власнику сільськогосподарської продукції (включаючи продукцію первинної переробки) у 10 - денний строк з дня звернення за місцем проживання або місцем розташування земельної ділянки на підставі письмової заяви, якщо сільськогосподарська продукція вирощується (виробляється) ним на земельних ділянках, наданих йому в розмірах, встановлених Земельним кодексом України для: ведення особистого селянського господарства, якщо їх розмір не було збільшено у результаті отриманої в натурі (на місцевості) земельної частки (паю); будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибних ділянок); ведення садівництва; індивідуального дачного будівництва.

У разі втрати чи пошкодження довідки видається дублікат, про що вчиняється відповідний запис на бланку довідки. У разі зміни інформації, зазначеної у довідці, власник сільськогосподарської продукції письмово інформує сільську, селищну, міську раду, яка у 10 - денний строк видає йому нову довідку з урахуванням відповідних змін. При цьому попередня довідка анулюється. Довідка видається строком на п’ять років.»

В кінці зустрічі Андрій Володимирович звернувся до ФОП, що є землевласниками земельних ділянок, та відмітив, що при поданні декларації потрібно обов’язково додавати довідку (витягу) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
Консультацію можна отримати у ДПІ у Богодухівському районі за телефоном 3-33-01 (кабінет №8).

Сектор масово-роз’яснювальної роботи
та звернень громадян ДПІ у Богодухівському районі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.