Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців!


Нещодавно пролунали заключні фанфари Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей - 2011», який щорічно проводиться під егідою Державної податкової служби України. Піснями та танцями, призами та подарунками вітала Харківщина переможців та лауреатів обласного етапу конкурсу.

24 дитини з різних куточків нашої області приїхали на церемонію нагородження. Роботи цих дітей були відібрані компетентним журі із майже 1500 творів юних талантів, які прийняли участь в цьому році у конкурсі від Харківського регіону.

На святі були присутні фахівці ДПА у Харківській області, представники ЗМІ, спонсори та партнери конкурсу. Роботи учасників Богодухівського району теж були відмічені журі, так Богдан Поліна (Богодухівський ліцей №3, учениця БМШ ім. Борисова – викладач Ємельяненко М.Й.) стала переможцем конкурсу за напрямом - «Художні твори» у віковій категорії 9-11років, отримала диплом та цінний подарунок. Дипломами були відмічені також лауреати регіонального конкурсу, переможці районного рівня: Марченко Рима за напрямом – «Твори декоративно-прикладного мистецтва» (Богодухівський ОНВК), Яременко Марина за напрямом – «Художні твори» (Богодухівський ліцей №3, учениця БМШ ім. Борисова – викладач Ємельяненко М.Й.), Череденко Олеся за напрямом – «Літературні твори» (Братеницька ЗОШ І-ІІІ ст.)

ДПІ у Богодухівському районі щиро вітає переможців, та висловлює глибоку подяку викладачеві Богодухівської музичної школи ім. Борисова Ємельяненку М.Й за підготовку учасників до конкурсу. Запрошуємо всіх бажаючих дітей прийняти участь у конкурсі в 2012р.


Сектор масово-роз’яснювальної роботи
та звернень громадян.


Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.