Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Податківцями Богодухівщини забезпечено надходження до бюджетів всіх рівнів 69,9 млн. грн

Показником ефективності роботи податкових органів є своєчасна та в повному обсязі сплата платниками податків до бюджетів усіх рівнів своїх податкових зобов’язань. За вісім місяців поточного року ДПІ у Богодухівському районі мобілізовано 69,9 млн. грн. надходжень, в порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшено на 10,8 млн. грн., зазначила в.о. начальника ДПІ Наталія Салигіна під час проведення прес-конференції з місцевими ЗМІ.

До Державного бюджету надійшло 46,1млн.грн., проти минулого року надходження збільшились на 4,4млн.грн., темпи росту склали 110,5 відст. До загального фонду Державного бюджету забезпечено збір в сумі 45,7.грн., проти січня – серпня 2010 року надходження зросли на 10,1 млн. грн., темпи росту склали 126,3 відст.

За січень – серпень 2011 року ДПІ у Богодухівському районі до місцевого бюджету мобілізовано 23,5 млн. грн., що становить 113,5 відст. доведеного завдання, проти минулого року надходження збільшилися на 6,4млн. грн. Це є наслідком запровадження нової стратегії взаємин з платниками податків та оптимізації роботи податкової служби в рамках подальшої інтеграції України до Європейського співтовариства.

Також Наталія Салигіна повідомила представникам ЗМІ, що залучення платників податків до подання звітності в електронному вигляді є одним із стратегічних напрямків роботи державної податкової служби. В результаті проведених заходів щодо роз’яснення переваг електронного звітування, в серпні поточного року звітність засобами телекомунікаційного зв’язку надали близько 71% від загальної кількості платників, які звітували з ПДВ.

Сектор масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.