Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Скорочення заборгованості – першочергове завдання

ДПІ у Богодухівському районі проводить системну роботу по скороченню заборгованості по платежах до бюджету. Зокрема, завдяки проведеним заходам за вересень 2011 року досягнуто зменшення заборгованості на 450,0 тис.грн. Всього ж станом на 20.09.2011 р. сума податкового боргу по району складає 2307,1тис.грн. Найбільша заборгованість по підприємствах: ВАТ ПМК «Харківцукор» - 2,0тис.грн., ВАТ «Богодухівське АТП» - 57,6 тис. грн., КП «Богодухіввода» - 228,9 тис.грн.

За 8 місяців поточного року направлено до суду 4 позови про стягнення боргів перед бюджетом на суму 539,1тис.грн., з початку року реалізовано майна цих підприємств на суму 23,8 тис.грн. Також враховуючи відсутність перспектив погашення податкової заборгованості ініційовано провадження у справах про банкрутство 3 суб'єкти господарювання, сума заборгованості по платежах до бюджету яких складає 2162,7 тис.грн.

Відповідні заходи будуть проводитись і надалі, адже від своєчасності та повноти сплати платежів до бюджету, скорочення розміру заборгованості залежить вирішення значної кількості соціальних питань: це і заробітна плата, відремонтовані шляхи та комунікації, тепло і затишок у кожному будинку, фінансування соціальних програм та інше.


Сектор масово роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.