Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Згадаємо разом

Згадаємо разом


Колектив ДПІ у Богодухівському районі з глибокою повагою згадує Іванову Людмилу Полікарпівну, якій в цей вересневий день 23.09.11р. виповнилось би 70 років з дня народження. Людмила Полікарпівна стояла у витоку створення податкової служби, під її керівництвом сформовано кістяк високопрофесійних спеціалістів-податківців, які працюють і сьогодні. З 1990р. по 2000р. вона очолювала ДПІ у Богодухівському районі, протягом усього періоду її перебування на цій посаді податкова служба у Богодухівському районі завжди виконувала планові показники. За високі досягнення в роботі у 1994р. їй було присвоєно звання Радника ІІ рангу. Вона була вимогливим керівником, принциповою, наполегливою в досягненні мети і в той же час доброзичливою і чуйною людиною. Всім хто потребував допомоги завжди можна було розраховувати на її пораду та підтримку.

З глибокою повагою до рідних колектив ДПІ у Богодухівському районі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.