Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Про актуальне - дотримання вимог законодавства про працю

На сьогоднішній день актуальним питанням є дотримання вимог законодавства про працю, а саме - заробітна плата яка нараховується найманим працівникам не повинна бути нижчою законодавчо встановленого мінімуму: з 01.10.2011р. по 31.11.2011р. – 960 грн. з 01.10.2011р. по 30.11.2011р. – 985рн., зазначила під час зустрічі з представниками ЗМІ в.о. начальника Салигіна Н.В. Та повідомила, що на виконання доручення голови ОДА у Харківській області М.М. Добкіна в ДПІ в Богодухівському районі триває системна робота, щодо задіяння резервів по наповненню місцевих бюджетів, зокрема, по збільшенню надходжень по податку на доходи фізичних осіб, за рахунок легалізації трудових відносин і виплати заробітної плати на підприємствах усіх форм власності. Мінімальна заробітна плата на даний час повинна виплачуватись за некваліфіковану та не потребуючу додаткової освіти чи спеціалізації працю. З метою підвищення соціального стану населення району, керівництво області та району наголошує на необхідності підняття рівня заробітної плати населення до середнього рівня по Україні. Трудові відносини між найманим працівником і роботодавцем мають бути зафіксовані у трудовій угоді, якою визначаються умови оплати праці та розмір заробітної плати.

Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачені підстави для притягнення до адміністративної відповідальності за порушення законодавства про працю. Основною нормою є частина перша статті 41 КУпАП, якою встановлені адміністративні санкції за порушення посадовими особами підприємств встановлених термінів виплати заробітної плати а також за порушення інших вимог законодавства про працю. За результатами проведених заходів, прокуратурою Богодухівського району порушено три кримінальні справи.

Користуючись нагодою, Наталя Василівна звернулась до роботодавців Богодухівського району захистити законні права найманих працівників, щодо дотримання вимог чинного законодавства про працю та відповідно наповнити місцеві бюджети. Громадяни, які погоджуються отримувати зарплату у “конвертах”, сприяють розвитку тіньових схем та позбавляють себе соціальної захищеності: достойної пенсії в майбутньому, оплати тимчасової непрацездатності, включаючи догляд за хворою дитиною, та допомоги по вагітності та пологах, декретних виплат; виплати допомоги по безробіттю у випадку втрати роботи, по інвалідності, та інших випадках, передбачених законодавством.

Оприлюднюємо інформацію щодо розмірів середньо - галузевої заробітної плати по Україні станом на 01.08.2011р. (через дріб наведені дані середньо - галузеві показники по Богодухівському району): середня заробітна плата 2500грн. / 1600грн., промисловість 2642 грн. / 1199грн., торгівля 1884 грн. / 1245 грн., освіта – 2500 грн. / 2500 грн., охорона здоров’я – 1800 грн. / 1510 грн.

У разі виплати зарплати в „конвертах” та у розмірах нижче мінімальних гарантій прохання до громадян звертатися за тел. 3-33-01.


Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.