Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

В ДПІ у Богодухівському районі пройшов семінар для підприємців


В ДПІ у Богодухівському районі пройшов семінар для підприємців


Фахівці ДПІ у Богодухівському районі провели спільно з представниками журналу „Вісник податкової служби України”.семінар для підприємців: «Актуальні питання оподаткування в світлі норм Податкового кодексу України. Порядок розгляду звернень громадян в органах ДПС». Перед платниками податків і податківцями стоїть завдання вивчити зміни в оподаткуванні і максимально зменшити кількість проблемних ситуацій, помилок, які виникають в практичному застосуванні норм Податкового кодексу.

Продовжуючи практику проведення спільних семінарів, лектор журналу „Вісник податкової служби України” ознайомила присутніх з Законом України від 07.07.11р.№3609-VІ про прийняті зміни до Податкового кодексу України.

Особливу увагу підчас проведення заходу приділено перевагам подання звітності засобами телекомунікаційного зв’язку та одержанню програмного забезпечення в сервісних центрах, перевагам отримання легальних доходів та створення в суспільстві негативного ставлення до не оформлення трудових відносин, зарплати в „конвертах”, та порядку розгляду звернень громадян в органах ДПС.

Наприкінці семінару учасникам були надані ґрунтовні відповіді на всі питання, запропоновано надати пропозиції щодо тем наступних семінарів.


Сектор масово-роз’яснювальної роботи та
звернень громадян ДПІ у Богодухівському районі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.