Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Прес-конференції з представниками місцевих ЗМІ

Головні пріоритети податківців Богодухівщини – безумовне виконання завдань із наповнення бюджетів всіх рівнів, налагодження партнерських стосунків з платниками податків, тісна співпраця з органами місцевої влади та місцевого самоврядування, відкритість та прозорість діяльності податківців, легалізація найманої праці, зазначила в.о. начальника ДПІ у Богодухівському районі Наталія Салигіна під час проведення прес-конференції, що пройшла з представниками місцевих ЗМІ.

Користуючись нагодою, Наталія Салигіна привітала напередодні Дня підприємця всіх громадян причетних до цього свята.

З року в рік зростає питома вага добровільної сплати податків і зборів до бюджетів усіх рівнів, а відповідно – й свідомість платників податків. Стан надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів безумовно залежить від діяльності підприємців. Це усвідомлюється ДПІ у Богодухівському районі, тому партнерським відносинам з підприємцями району надається особлива увага.

У Богодухівському районі станом на 01.08.2011 року зареєстровано 1360 фізичних осіб підприємців. З них 632 застосовують спрощену систему оподаткування, 192 – придбавають фіксований патент, 473 – працюють на загальній системі оподаткування. Приватними підприємцями, за підсумками звітності за 1 півріччя 2011 року, створено 176 робочих місць при цьому сплачено до бюджету 14940,0 тис.грн. податку з доходів фізичних осіб з заробітної плати найманих працівників. В порівнянні з минулим роком надходження до місцевих бюджетів від суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб зросли в середньому на 22 відсотки.

В кінці заходу вона побажала всім підприємцям нових вагомих звершень, взаєморозуміння, щирих партнерських взаємовідносин з державною податковою службою.

Сектор масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.