Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Відповідаємо на актуальні питання щодо оподаткування земельного податку (ДПІ у Богодухівському районі)

Відповідаємо на актуальні питання щодо оподаткування земельного податку (ДПІ у Богодухівському районі)


В ДПІ у Богодухівському районі відбулася «гаряча лінія» на тему: "Порядок справляння земельного податку з громадян" з заступником начальника ДПІ у Богодухівському районі Іванцовим Олександром Миколайовичем, найчастіше задавали громадяни наступні запитання:

Чи потрібно фізичним особам платити земельний податок за землі, надані в оренду платникам фіксованого сільськогосподарського податку?
Платити податок на землю не потрібно. Згідно з пп. 282.1.10 Податкового кодексу України, завдяки якому від сплати податку на землю звільнено власників земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачів за умови передачі земельних ділянок та земельних часток (паїв) в оренду платнику фіксованого сільськогосподарського податку. Звертаємо увагу, що звільнення поширюється й на юридичних осіб. Але існувати воно буде не завжди, а тільки на період дії фіксованого сільськогосподарського податку.

Який порядок сплати земельного податку фізичною особою в рік придбання земельної ділянки?
Відповідно до п. 286.1 ст. 286 Податкового кодексу підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру. При отриманні від відповідних органів виконавчої влади з питань земельних ресурсів інформації про набуття фізичною особою права власності на земельну ділянку орган ДПС здійснює нарахування сум земельного податку починаючи з місяця, в якому у нового власника виникло право власності, та надсилає податкове повідомлення-рішення такій фізичній особі. Податок підлягає сплаті протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Сектор масово роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.