Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Прес – конференція з виконуючої обов’язки начальника ДПІ Наталії Салигіної для представників ЗМІ

Прес – конференція з виконуючої обов’язки начальника ДПІ Наталії Салигіної для представників ЗМІ


Про підсумки роботи ДПІ у Богодухівському районі з наповнення бюджетів усіх рівнів та пріоритетні напрямки діяльності йшлося нещодавно на прес – конференції виконуючої обов’язки начальника ДПІ Наталії Салигіної для представників ЗМІ

Наталія Салигіна повідомила про підсумки роботи ДПІ у Богодухівському районі за 7 місяців поточного року. Так, з початку року до Зведеного бюджету забезпечено надходження 56459,1 тис. грн. платежів. З них до Державного бюджету надійшло 37979,8 тис. грн.. До місцевого бюджету з початку року надійшло 18479,3 тис. грн..

В своєму виступі Наталія Салигіна зазначила, що на сьогоднішній день зусилля податківців спрямовані на створення сприятливих умов для здійснення підприємницької діяльності. А одним із кроків на шляху до співпраці між податковою службою і платниками податків є впровадження електронного документообігу. В ході зустрічі Наталя Салигіна повідомила, що з метою створення сприятливих умов для переходу на електронну звітність, а також заощадження часу платників податків, який витрачається на укладання договорів, ДПА України запроваджено новий сервіс для дистанційного укладання договорів щодо подання звітності засобами E-mail.

Особливу увагу присутніх було звернуто на вимогу Податкового кодексу України, яка передбачає використання електронної форми подання звітності платниками податків, що належать до великих та середніх підприємств.

На завершення заходу Наталія Салигіна зазначила, що фахівцями інспекції постійно надається необхідна практична й консультативна допомога суб’єктам господарювання, що звітують до податкових органів в електронному вигляді та ведеться роз'яснення переваг цього виду подання звітності.

Сектор масово – роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі


Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.