Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

На «гарячі» запитання щодо заробітної плати «в конвертах», та звернень відповідає керівник ДПІ у Богодухівському районі

  На «гарячі» запитання щодо заробітної плати «в конвертах», та звернень відповідає керівник ДПІ у Богодухівському районі


На запитання абонентів, які телефонували на «гарячу лінію» відповідала виконуюча обов’язки начальника ДПІ у Богодухівському районі Наталії Тимошенко:

Скажіть, якщо громадянин хоче звернутися до органі ДПС в письмовому вигляді, але з певних причин не хоче вказувати своє прізвище, чи буде таке звернення розглянуте?
Згідно ст..8 Закону України «Про Звернення громадян» письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором, а також таке, з якого неможливо встановити авторство визначається анонімним і розгляду не підлягає.

Скажіть, чи здійснюється оплата при розгляді звернень від громадян?
Згідно ст. 21 Закону України «Про звернення громадян» органи державної влади, місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, об‘єднання громадян, посадові особи розглядають звернення громадян, не стягуючи плати.

Яка передбачена відповідальності за порушення законодавства про працю?
Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачені підстави для притягнення до адміністративної відповідальності за порушення законодавства про працю. Основною нормою є частина перша статті 41 КУпАП, якою встановлені адміністративні санкції за порушення посадовими особами підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності та громадянами – суб’єктами господарювання встановлених термінів виплати заробітної плати (або виплати її в неповному обсязі), а також за порушення інших вимог законодавства про працю. Ця законодавча норма за зазначені правопорушення передбачає відповідальність у формі адміністративного штрафу у розмірі від 15 до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Відповідно до статті 21 Закону України „Про оплату праці” кожний працівник має право на оплату своєї праці відповідно до актів законодавства на підставі укладеного трудового договору, але не нижче мінімальної заробітної плати.

Сектор масово роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.