Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Формула успіху: досвід ветеранів – здобутки сьогодення

Формула успіху: досвід ветеранів – здобутки сьогодення


Напередодні професійного свята – Дня працівника Державної податкової служби в ДПІ у Богодухівському районі пройшли урочистості за участі керівництва Богодухівської РДА, районної ради та ветеранів-податківців.

Запорука успіху ДПІ у Богодухівському районі у справі наповнення бюджету значною мірою полягає у злагодженій співпраці з місцевими органами влади, керівництвом району, підприємствами та приватними підприємцями.

Завдання податкової служби, як і майже 21 рік тому залишаються незмінними, і передусім, це - забезпечення наповнення доходної частини бюджетів усіх рівнів. За січень – червень 2011 року до Зведеного бюджету фахівцями зібрано 50134,3 тис. грн., в порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшено на 12496,7 тис. грн.

Сьогодні в ДПІ у Богодухівському районі працюють справжні професіонали, які неодноразово відзначалися: почесними грамотами ДПА України, медалями: «За сумлінність», «За відданість справі», «Службі користь – Державі благо».

Про колектив інспекції можна сміливо сказати, що ми – одна згуртована родина. Вміємо працювати з віддачею і організувати цікавий відпочинок.

Колектив ДПІ у Богодухівському приділяє велику увагу ветеранам податкової служби, які працювали в податковій інспекції та залишили вагомий внесок у справу становлення та розвитку податкової служби, стояли у її першоджерел, та брали безпосередню участь у закладенні «фундаменту» сучасної податкової служби. З їхніх вуст можна почути надзвичайні події з життя, вони навчають любити й шанувати сьогодення. Так нещодавно в інспекції відбулася надзвичайна подія, до ветеранського осередку приєдналася Оксенич Валентина Миколаївна, вона для молодого покоління податківців є взірцем професіоналізму та людяності.

Користуючись нагодою, вітаємо ветеранів податкової служби з професійним святом! Бажаємо всім здоров'я, бадьорості духу, добробуту й злагоди в родинах.

Сектор масово роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.