Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Обирайте електронну звітність - економте свій час!

Обирайте електронну звітність - економте свій час!


«Чи обов’язково платникам податків подавати податкову звітність в електронному вигляді?», - це запитання найбільше хвилює платників податків ми переадресували заступнику начальника ДПІ у Богодухівському районі Олександру Миколайовичу Іванцову.

- Як і раніше, так і з введенням в дію Податкового кодексу України, податкова звітність подається до органів державної податкової служби України в один із таких способів: особисто платником податків або уповноваженою на це особою; надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення; засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

В той же час, згідно пункту 49.4 ст.49 Податкового кодексу платники податків, що належать до великих та середніх підприємств, подають податкові декларації до органу ДПС в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством. А п.п. 49.17 цієї ж статті започатковано впровадження автоматизованої системи "Єдине вікно подання електронної звітності" для надання послуг з подання за допомогою мережі Інтернет звітності в електронному вигляді.

Окремо треба відмітити запровадження ведення Єдиного реєстру податкових накладних відповідно до п.201.10 ст.201 Кодексу. Так, реєстрація податкових накладних платниками податку на додану вартість - продавцями в Єдиному реєстрі податкових накладних запроваджується для платників цього податку, у яких сума податку на додану вартість в одній податковій накладній становить понад 100 тисяч гривень - з 1 липня 2011 року; понад 10 тисяч гривень - з 1 січня 2012 року.

Зазначу, що електронна звітність має беззаперечні переваги: зменшення документообігу, унеможливлення арифметичних помилок, економія робочого часу та коштів платників податків та ін.. З метою стимулювання платників податків до надсилання звітності в електронному вигляді ДПС України розроблено електронні форми для запитів та відповідей, за допомогою яких платники податків, які звітують в електронному вигляді, можуть отримати від податкової інформацію про стан своїх розрахунків з бюджетом.

Платники податків нашого району можуть отримати консультацію щодо загальних питань впровадження електронної звітності, питань технічного забезпечення чи практичного тренінгу по формуванню та подачі звітності в електронному вигляді за тел. 3-01-08.

Сектор масово-роз’яснювалної роботи та звернень громадян.


Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.