Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Мінімізація заробітної плати – порушення законодавства!

Мінімізація заробітної плати – порушення законодавства!


В ДПІ у Богодухівському районі пройшла зустріч голови спілки підприємців міста Богодухова Мальченко Людмили з першим заступником начальника Тимошенко Наталією, тема заходу «Запобігання отримання заробітної плати в «конвертах». Євроінтеграційні процеси в Україні»

Проблема легалізації заробітної плати сьогодні визначена урядом, як першочергова. Вирішення її, насамперед, залежить від створення розумної, справедливої системи оподаткування фонду оплати праці. Не менш важливий аспект - це податкова культура роботодавців та правова освіта найманих працівників.

Подаючи звіти про суми нарахованих та виплачених доходів найманим працівникам на рівні нижчому за встановлений законодавством, суб’єкти господарювання фактично вголос заявляють про виплату заробітної плати в «конверті».

Учасники заходу обговорили норми Податкового кодексу, проект змін до кодексу та євроінтеграційніі процеси що проходять в Україні.

В кінці спілкування Наталя Тимошенко зазначила, що співпраця з громадськістю дає можливість не тільки обговорювати, а й розв’язувати спільно нагальні проблеми. Людмила Мальченко в свою чергу подякувала за тісну співпрацю.


Сектор масово роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.