Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Останній дзвоник у школі – перший крок у дорослому житті

Останній дзвоник у школі – перший крок у дорослому житті


Сьогодні в школах Богодухівського району відбулися традиційні святкові лінійки, присвячені закінченню навчального року.

Останній дзвоник це символ закінчення навчання, веселе та одночасно сумне свято.

Шкільні роки називають кращими роками, а останній дзвоник – символ дитинства що проходить. Це вже не чергова лінійка, це прощання з дуже важливим етапом життя і зустріч із невідомим та таким загадковим майбутнім. Саме тому останній дзвоник – трішечки сумний день, в який на щоках багатьох випускників, вчителів та батьків блищать сльози, але сльози ці – чисті, а сум – приємний, змішаний з нетерпінням того, що чекає попереду.

Із закінченням навчального року учнів, вчителів та батьків привітали представники Богодухівської райдержадміністрації, відділу молоді та відділу освіти.

У заходах з нагоди відзначення Дня останнього дзвоника прийняло участь і керівництво ДПІ у Богодухівському районі.

До Богодухівської гімназії №1 з подарунками та кращими побажаннями прибули на свято начальник ДПІ у Богодухівському районі Ігор Каріх, та в.о. завідувача сектором масово – роз’яснювальної роботи та звернень громадян Олександр Біленко.

"Дорогі випускники, шановні вчителі і батьки! - сказав Ігор Каріх, - від щирого серця поздоровляю вас із святом «Останнього дзвоника»! Для вас, випускники, цей дзвінок дійсно останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна пора життя, наповнена мріями та сміливими планами. Ви починаєте самостійне доросле життя. Хай знання, отримані в школі, допоможуть досягти задуманої мети, здійснити свої плани. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому - прагніть стати кращими! Пам'ятайте, Україні потрібні ваші знання, відданість справі, любов до рідного краю. На вас покладені великі надії, адже саме вам вершити майбутнє нашої країни.

Звучали пісні, вірші – привітання, теплі слова подяки та побажання досягати нових висот. Злітали у височінь кольорові повітряні кульки. І ось звучить останній дзвоник. Проходять прощальне коло по шкільному подвір‘ю випускники.

У добру путь, щасливої вам дороги!

Сектор масово – роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.