Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Підсумки роботи за січень – квітень 2011р. ДПІ у Богодухівському районі

Підсумки роботи за січень – квітень 2011р. ДПІ у Богодухівському районі


Однією з найважливіших передумов наповнення місцевого та державного бюджету є виконання завдань поставлених Урядом. Пошук нових форм і роботи, встановлення партнерських відносин з платниками податків, тісна співпраця з органами місцевої влади та місцевого самоврядування сприяють зростанню надходжень як до державного так і місцевого бюджетів, зазначив начальник ДПІ у Богодухівському районі Ігор Каріх під час проведення прес-конференції з представниками місцевих ЗМІ. Тема заходу «Підсумки роботи ДПІ Богодухівському районі за січень - квітень 2011р.»

За січень – квітень 2011 року до Зведеного бюджету фахівцями ДПІ у Богодухівському районі зіброно 28095,9 тис. грн., в порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшено на 5344,7 тис. грн., темпи росту – 123,5 відст. Рівень добровільної сплати склав- 97,4 відст.

До Державного бюджету мобілізовано 19861,1 тис.грн., проти минулого року надходження збільшились на 7269,0 тис.грн., темпи росту склали 162,2 відст. До загального фонду Державного бюджету забезпечено збір в сумі 18807,2 тис.грн., проти січня – квітня 2010 року надходження зросли на 7147,6 тис. грн., темпи росту склали 161,3 відст.

За січень – квітень 2011 року по податку на прибуток надходження склали – 838,9 тис. грн., завдання виконано на 101,3 відст., надходження збільшено в порівнянні з минулим роком на 309,1 тис. грн., темпи росту склали – 158,3 відст., по податку на додану вартість надходження склали – 1979,7 тис.грн., завдання перевиконано на 10,9 тис. грн., виконання завдання становить 101,7 відст., темпи росту склали – 86,6відст.

До місцевого бюджету мобілізовано 9134,9 тис. грн., що становить 113,9 відст. доведеного завдання, проти минулого року надходження збільшилися на 1611,2 тис. грн., темпи росту склали 121,4 відст., за показниками затвердженими місцевими радами мобілізовано 9134,9 тис. грн., що становить 115,6 відст. доведеного завдання, понад завдання надійшло 1230,8 тис. грн.

В кінці заходу, Ігор Володимирович також підвів підсумки Кампанії декларування 2011р., та наголосив, що порозуміння між тими, хто стягує податки, і тими, хто їх чесно сплачує, - важлива передумова нашої ефективної діяльності, наших спільних з платниками завдань: забезпечувати надходження до бюджету, сприяти розвитку економіки держави та покращити рівень життя населення.

Сектор масово – роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.