Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Відповідає на «гарячі» запитання начальник ДПІ у Богодухівському районі Каріх Ігор Володимирович

Відповідає на «гарячі» запитання начальник ДПІ у Богодухівському районі Каріх Ігор Володимирович


В ДПІ у Богодухівському районі відбулася «гаряча лінія» на тему: ”Виконання конституційного обов’язку громадян щодо сплати податків. Євроінтеграційні процеси в Україні. Упередження проявів корупції в органах ДПС” з начальником ДПІ у Богодухівському районі Каріхом Ігорем Володимировичем.

Хто повинен декларувати свої доходи?
Закон передбачає обов’язок подання декларації платником податку в разі отримання ним протягом звітного 2010 року окремих видів оподатковуваних доходів:
з яких при їх нарахуванні чи виплаті податок не утримувався;
при отриманні доходів від особи, яка не є податковим агентом;
при отриманні іноземних доходів.

Що собою представляють Євроінтеграційні процеси в Україні?
Нова інфраструктура країни, робочі місця, новітні виробничі технології наповнюються реальним змістом лише тоді, коли підпорядковані гуманістичним цілям суспільного розвитку, економічного і духовного розкріпачення особистості, соціальної захищеності, турботи про життя, здоров’я та матеріальний стан людей, практичним гарантіям громадянських прав та свобод.
Євроінтеграційні процеси гарантують суверенність вибору українським народом власного шляху розвитку, зміцнення ідентичності української політичної нації як консолідованої багатокультурної спільноти, розвиток суспільства на засадах внутрішнього діалогу, гуманістичних цінностей та толерантності.
Ключовими умовами є:
– забезпечення високих темпів економічного зростання – на рівні 6-7% на рік. Серед іншого, це повинно забезпечити зростання кількості робочих місць у всіх регіонах;
– посилена увага розвитку сільськогосподарського сектору;
- розвиток енергетики, у тому числі - пошук нових родовищ у західних областях України;
– неухильне підвищення рівня добробуту людей, серйозне покращення функціонування системи охорони здоров’я;
– макроекономічна стабільність.

Враховуючи досвід минулих років, чи існують якісь тенденції у кампаніях декларування?
Щороку спостерігається приріст громадян, які декларують свої доходи. Це свідчить про зростання рівня свідомості та податкової культури населення.

Яка взагалі мета декларування доходів громадян?
Подання декларації – це конституційний обов’язок громадян перед державою та ознака поваги до суспільства. Сумлінне ставлення до сплати податків з одержаних доходів свідчить не лише про високий рівень правосвідомості громадянина, а й про його позитивну самооцінку. Податок з доходів фізичних осіб є головним джерелом формування місцевих бюджетів. Усі громадяни повинні розуміти, що, сплачуючи його, вони підтримують саме місцеві бюджети. А це — зарплати вчителів, лікарів, працівників культури, здійснення соціальних программ тощо. Тому головною метою органів державної податкової служби є впровадження ідеології добровільності декларування громадянами доходів та майнового стану, взаєморозуміння та формування високої податкової культури громадян.

Коли останній строк подачі декларації про доходи?
Щоб уникнути зайвого ажіотажу і черг під час декларування, особливо в останні дні, закликаю Вас громадяни починати декларувати доходи, отримані в 2010 році, якомога раніше, оскільки останній день подання декларації 30 квітня припадає в цьому році на вихідний день. Декларація подається до державної податкової інспекції за місцем податкової адреси платника Можна надіслати декларацію поштою, за десять днів до закінчення граничного строку подання декларації, датою прийняття декларації є дата що стоїть на штемпелі поштового відділення.


Сектор масово роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.