Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Мета роботи – добробут громадян!

Мета роботи – добробут громадян!


В ДПІ у Богодухівському районі відбулася прес-конференція начальника інспекції Ігора Каріха для представників місцевих засобів масової інформації, основними питаннями на якій були підсумки роботи податківців Богодухівщини за січень – березень поточного року та хід проведення Кампанії декларування 2011, та робота щодо розгляду звернень громадян.

Як наголосив Ігор Каріх, ми удосконалюємо роботу з платниками податків, запроваджуємо прогресивні форми їх обслуговування, адже пріоритетним напрямком діяльності колективу ДПІ залишається наповнення бюджету.

Перш за все, Ігор Каріх зазначив, що поставлені державою завдання виконані в повному обсязі: до Зведеного бюджету фахівцями ДПІ у Богодухівському районі зібрано 25136,9 тис. грн., в порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшено на 9823,3 тис. грн. Рівень добровільної сплати склав - 97,9 відст. До Державного бюджету мобілізовано 18309,4 тис. грн., проти минулого року надходження збільшились на 9679,7 тис. грн. До загального фонду Державного бюджету забезпечено збір в сумі 18191,1 тис .грн., завдання виконано на 107,0 відст.

Податківцями ДПІ у Богодухівському районі величезне значення приділяється наповненню місцевого бюджету, так за січень – березень 2011 року мобілізовано 6827,5 тис. грн., що становить 114,8 відст. доведеного завдання, проти минулого року надходження збільшилися на 1303,1 тис. грн. За показниками затвердженими місцевими радами мобілізовано 6827,5 тис. грн., що становить 129,4 відст. доведеного завдання, понад завдання надійшло 1552,8 тис. грн.

Значною мірою такого результату вдалося досягти завдяки вжитим дієвим заходам щодо контролю за податковим кредитом, зокрема з ознаками податкових ризиків, виявленню та руйнуванню схем ухилення від оподаткування, налагодженню конструктивної співпраці із сумлінними платниками податків.

Також, на даному етапі, актуальним напрямком роботи податківців є забезпечення якісного проведення деклараційної компанії 2011 року. З початку року громадянами подано 336 декларацій майнового стану та доходів, отриманих протягом 2010 року на загальну суму 2317,5 тис грн.

Ігор Каріх наголосив, що робота зі зверненнями громадян - важлива складова у діяльності податкової служби. З початку року надійшло два звернення, за результатами розгляду, заявники отримали своєчасно вичерпні відповіді, також здійснено сім виїзних особистих прийоми громадян. Всі питання було вирішено під час особистого прийому. У такий спосіб забезпечується зворотний зв’язок із громадськістю. Основними і ключовими завданнями сьогодення щодо організації роботи з розгляду звернень громадян та обслуговування платників податків є зняття соціальної напруги та упередження конфліктних ситуацій у суспільстві, формування ідеології добровільної сплати податків.


Сектор масово – роз’яснювальної роботи та звернень громадян
ДПІ у Богодухівському районі

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.