Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

Залучаємо відомих громадян до декларування!

Залучаємо відомих громадян до декларування!


Фахівцями ДПІ у Богодухівському районі проводиться широкомасштабна роз’яснювальна робота серед платників податків щодо декларування отриманих ними доходів у 2010 році: проходять зустрічі в трудових колективах, з головами міської, селищних, сільських рад, громадяни району з періодичною підпискою отримали листівки (власна друкована продукція) щодо кампанії декларування 2011р, проводяться семінари, семінари-тренги, індивідуальні бесіди, зустрічі керівного складу інспекції з представниками ЗМІ, також через місцеві ЗМІ проходить інформування громадськості щодо ходу Кампанії, створені та працють консультаційніі пункти з подовженим робочим днем та у вихідні дні.

ДПІ у Богодухівському районі визначено основний орієнтир цьогорічної деклараційної – це залучення якомога більшої кількості громадян до декларування своїх доходів, кошти з яких, надійдуть до бюджету й будуть спрямовані на соціальне забезпечення наших співвітчизників.
До цьгорічної кампанії декларування залучаються відомі люди Богодухівщини. З готовністю погодився на публічне декларування наш земляк - Андрій Піха, лауреат пісенних конкурсів та фестивалів «Чернобильські дзвони», «Патріотична пісня» та інші. «Ми зможемо змінити життя на краще, тільки якщо матимемо стабільно наповнюваний бюджет. Моя мета перебування в стінах державної установи - це декларування власних доходів. Особистим прикладом я прагну налаштувати й інших публічних людей на подібні „кроки”. Процес декларування дуже важливий для всієї країни загалом і для нашогорайону зокрема, бо його краса та добробут залежить саме від нас – його мешканців. Кожна людина повинна пам’ятати: на податках тримається вся соціальна сфера – освіта, культура, медицина. Закликаю всіх декларувати свої доходи та вчасно сплачувати податки, бо від цього залежить добробут нашого району, держави» - зазначив Андрій Піха.


Сектор масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян

Коментарі:

Додати коментар
  • Группа: Гости
  • ICQ:
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Комментариев: 0
  • Публикаций: 0
^
Респект Андрею Пихе!
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.