Мобильная версия сайта Контакты
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 

Знайомимо з Податковим кодексом


   Майже 44 відсотки платників Богодухівської ОДПІ звітують в електронному вигляді
   Змінено порядок використання сум ПДВ, сплачених переробними підприємствами до спецфонду держбюджету
   Порядок здійснення податкового контролю, види перевірок, порядок їх проведення.
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням Прикінцевих та Перехідних положень Податкового Кодексу України. Загальні положення, порядок реєстрації та анулювання платників ПДВ, визначення об’єкта оподаткування.
   Адміністрування податку на доходи фізичних осіб з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Реєстрація та облік платників податків
   Адміністрування податку на додану вартість з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Адміністрування екологічного податку
   Адміністрування збору за першу реєстрацію транспортного засобу з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Податкового Кодексу України.
   Загальні положення, порядок визначення доходів і витрат, амортизація у Податковому кодексі України
 
Міністерство доходів і зборів України

До уваги фізичних осіб!

ДПІ у Богодухівському районі інформує, що облік фізичних осіб – платників земельного податку і нарахування відповідних сум проводяться щороку до 1 травня (п.287,2 ст. 287 Податкового кодексу). Підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру (п.286.1 ст. 286 Податкового кодексу).

Нарахування фізичним особам сум податку проводиться органами ДПС, які видають платникові до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку за формою, встановленою у порядку, визначеному ст..58 Податкового кодексу (п. 286.5 ст. 286 Кодексу).
Фізична особа, яка належить до категорії осіб, що мають право на пільгу зі сплати земельного податку, отримає зі сплати земельного податку, отримає право на пільгу відповідно до ст..281 Податкового кодексу лише після отримання права власності на земельну ділянку у законодавчо встановленому порядку та внесення відповідних даних до державного земельного кадастру.

Наголошуємо, що громадяни, які мають підстави для отримання пільг щодо сплати земельного податку, повинні подавати до органів ДПС документи, що посвідчують їх право на пільгу (пенсійне посвідчення та державні акти на землю).
За додатковою інформацією прохання звертатись за телефонами: 3-33-01, 3-33-17.

Відділ оподаткування фізичних осіб .

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.