Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                 Сьогодні -
 
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА


загрузка...

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА


Доктор Перепелица Я.Н. проводит консультативно-диагностический прием

Опубликована 8-11-2018, 19:22 в розділ Новини » Новини м. Богодухова
  • 0

Доктор Перепелица Я.Н. проводит консультативно-диагностический прием

Проводится компьютерная медицинская диагностика «Медбиотех» Обследование организма с целью определения уровня здоровья человека, его предрасположенности к различным заболеваниям, причин их возникновения и установление диагноза.

Чи мають право у школах брати кошти за навчання?

Опубликована 3-12-2017, 14:03 в розділ Інші новини » Суспільство
  • 0

Чи мають право у школах брати кошти за навчання?

Доброго дня. Ви часто їздите в регіони і, мабуть, добре розумієте, як ми тут живемо. Зарплати у нас невеликі, за все доводиться платити, а тут ще й постійні побори в школі - то на канцтовари, то на миючі засоби, то на ремонт. Скажіть, будь ласка, наскільки вони законні й чи обов’язково їх сплачувати?

На які наділи мають право захисники вітчизни?

Опубликована 3-12-2017, 14:00 в розділ Інші новини » Суспільство
  • 0

На які наділи мають право захисники вітчизни?

Вітаю Вас шановний міністре. Мій чоловік 2 роки пробув в АТО. Спочатку як доброволець, а потім уже офіційно у військах. Повернувся на 3 місяці і знову пішов захищати країну. Чи положено йому отримати землю, куди для цього звертатися? Валентина Остапок

Тут з’являються на світ нові життя

Опубликована 17-06-2017, 10:57 в розділ Новини » Новини м. Богодухова
  • 85

Тут з’являються на світ нові життя

Ми не раз розповідали про пологове відділення Богодухівської ЦРЛ. Адже за останні роки воно змінилося у кращий бік – постійно оновлюється медичне обладнання, здійснюється ремонт. У тому, що сьогодні відділення – одне з кращих, велика заслуга і його завідувача – С.В.Рудича.

Змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки сере дучнів загальноосвітніх навчальних закладів

Опубликована 22-03-2017, 19:50 в розділ Богодухів » Освіта
  • 85

Змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки сере дучнів загальноосвітніх навчальних закладівЗгідно з календарним планом спортивно-масових та оздоровчих заходів відділу освіти Богодухівської районної державної адміністрації серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів на 2016/2017 навчальний рік 17 березня 2017 року на базі Богодухівського ліцею №3 Богодухівської районної ради Харківської області відбулися змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Учні змагалися у складі збірних команд десяти навчальних закладів Богодухівського району.

ПАВЛОВИ – козаки з діда-прадіда

ПАВЛОВИ – козаки з діда-прадіда«У житті – як на довгій ниві» - здавна говорили в Лозовій. А нива та у родоводу Павлових була довгою-предовгою, тривалістю у сотні літ. Всього було у цій заможній родині: народжувалися і помирали у ранньому віці діти, був татарський полон і смерть на чужині, були життєві драми, які тяжким каменем лягали на серця членів цієї великої родини. Було у родині й велике кохання, про яке переказували від покоління до покоління.

Відповідь на інформаційний запит

Опубликована 28-01-2017, 17:41 в розділ Богодухів » До уваги Богодуховців
  • 85

Відповідь на інформаційний запит

До Богодухівської районної ради надійшла відповідь на інформаційний запит щодо надання платних послуг, їх вартість та порядок оплати у Харківському обласному бюро судово-медичної експертизи.