Логин:   
Пароль:
Регистрация на сайте! Забыли пароль?
Вы просматриваете мобильную версию сайта. Перейти на полную версию сайта.
Поиск по сайту:
 
ПАВЛОВИ – козаки з діда-прадіда
Категория: Богодухів » Дворянские истории Богодухова
автор: alex | 10-02-2017, 20:40 | Просмотров: 345

«У житті – як на довгій ниві» - здавна говорили в Лозовій. А нива та у родоводу Павлових була довгою-предовгою, тривалістю у сотні літ. Всього було у цій заможній родині: народжувалися і помирали у ранньому віці діти, був татарський полон і смерть на чужині, були життєві драми, які тяжким каменем лягали на серця членів цієї великої родини. Було у родині й велике кохання, про яке переказували від покоління до покоління.

Комментарии (0) Подробнее
Відповідь на інформаційний запит
Категория: Богодухів » До уваги Богодуховців
автор: alex | 28-01-2017, 17:41 | Просмотров: 1016

До Богодухівської районної ради надійшла відповідь на інформаційний запит щодо надання платних послуг, їх вартість та порядок оплати у Харківському обласному бюро судово-медичної експертизи.

Комментарии (0) Подробнее
ПАВЛОВИ – козаки з діда-прадіда
Категория: Богодухів » Дворянские истории Богодухова
автор: alex | 17-01-2017, 21:09 | Просмотров: 1023

…А в селі Лозовій Максима Івановича Павлова на початку ХІХ сторіччя кипіло життя, насичене подіями великого і малого значення, про що свідчать метричні книги місцевої Різдво-Богородицької церкви. Тут була своя атмосфера у взаємовідносинах поміщика і підданих. Максим Павлов міг запросто бути свідком на весіллі чи хрещеним батьком новонародженої дитини у своїх кріпаків. Так, згідно церковного запису за липень 1803 року, Максим Іванович і дружина його сина Африкана – Єфросинія Іллівна – були хрещеними батьками маленького Пантелеймона з кріпацької родини.

Комментарии (0) Подробнее
НАШ ЗЕМЛЯК – чемпіон Світу
Категория: Газета "Маяк" » Спорт Богодухівщини
автор: alex | 18-12-2016, 18:17 | Просмотров: 2215

Спортивне життя на Богодухівщині за останні роки набирає все більше і більше обертів. Наші юні земляки все частіше здобувають перемоги у різних видах спорту. Ось і нещодавно ми дізналися, що учень Забродівської школи став чемпіоном Світу з таеквон-до. Тож мова далі йтиме про перемоги і успіхи нашого земляка

Комментарии (0) Подробнее
ПАВЛОВИ – особливий дворянський рід на Богодухівщині
Категория: Богодухів » Дворянские истории Богодухова
автор: alex | 17-12-2016, 18:48 | Просмотров: 1951

Павлови – це особливий дворянський рід на Богодухівщині, який глибоко вріс міцним і розгалуженим корінням у богодухівську землю. Павлови жили тут від початку заселення Дикого поля, від утворення Охтирського слобідського козацького полку і до буремних подій початку ХХ сторіччя. Родоначальником слобожанського роду Павлових був Гаврило Йосипович Павлов. Один із його синів – Павло Гаврилович – 1683 року за вірну службу був нагороджений землями і маєтностями. Село Павлівка було першим родовим маєтком Павлових на Богодухівщині. Павло Гаврилович був прадідом лозівського поміщика Максима Івановича Павлова. Останній дуже пишався своїм героїчним пращуром.

Комментарии (0) Подробнее
Співоче диво Слобожанщини
Категория: Газета "Маяк" » Новини
автор: alex | 10-12-2016, 11:04 | Просмотров: 2308

Зараз модно стало говорити про генетику населеного пункту. Тема цікава, бо враховує багато факторів і багато чинників. Це і тривалий період існування, і сталість громади, її єдність і міцність, це і духовність, і традиції, і звичаї, і культурна спадщина. Так от, з генетикою у селі Корбині Івани – все гаразд. Добрих три сотні літ стоїть воно у світлій і сонячній долині, бо колись тут протікала тиха слобожанська річка Івани. Заселялося село українцями, історія не зафіксувала масових переселень ні з села, ні до села. Тож поступово рік за роком, десятиліття за десятиліттям складалися тут міцні підвалини людської спільноти, закони співіснування і культура, яка впродовж віків майже нічого не втрачала, а лише накопичувала пісенні скарби.

Комментарии (0) Подробнее
”Шарівчанці” – 35
Категория: Новини » Новини району
автор: alex | 9-12-2016, 20:01 | Просмотров: 2246

Нещодавно в Шарівському СБК відбулося свято української пісні, присвячене 35-річчю утворення фольклорного колективу «Шарівчанка». Колектив святкував свій ювілей. Може, це і невелика часточка у плині часу, та для колективу – це солідний вік. Йшли роки, колектив розправляв свої крила, набирався досвіду та майстерності, представляючи своє селище на конкурсах та фестивалях. Учасники колективу –це люди, які закохані в пісню, у яких є велике бажання творити, дарувати прекрасне і світле, які люблять і цінують українську народну пісню.

Комментарии (0) Подробнее
Козаки з діда-прадіда
Категория: Богодухів » Дворянские истории Богодухова
автор: alex | 8-12-2016, 21:58 | Просмотров: 2286

...Жовтень 1802 року. Тихе життя провінційного Богодухова збурила новина: іменитий поміщик Максим Павлов видає заміж свою найменшу доньку Софію за майора Івана Попова. Весілля – подія всього життя для будь-якої родини, а надто для такої, як Павлових – великої і заможної. Тож про майбутнє весілля не говорив хіба що лінивий. На базарі цікаві містянки обговорювали все до найменших дрібниць: яким буде вбрання нареченої, скільки багатих гостей прибуде на вінчання і чим здивує Максим Іванович усіх охочих побачити розкішні урочистості.

Комментарии (0) Подробнее
6 грудня - 25 років Збройним Силам України
Категория: Новини » Новини м. Богодухова
автор: alex | 6-12-2016, 08:00 | Просмотров: 2422

Саме в цей день 1991 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про Збройні Сили України», а тодішній Міністр Оборони України генерал-полковник Морозов К.П. урочисто з трибуни Верховної Ради склав урочисту Присягу на вірність українському народові.

Комментарии (0) Подробнее
У Богодухівському районі було виявлено схрон з боєприпасами
Категория: Інші новини » Надзвичайні ситуації
автор: alex | 20-11-2016, 22:33 | Просмотров: 3328

Виявили небезпечну знахідку працівники Управління карного розшуку спільно зі «Східним корпусом» та «Азовом». Начальником ГУНП в Харківській області генералом поліції третього рангу Анатолієм Дмитрієвим було поставлено завдання усім правоохоронним органам та громадським організаціям, які співпрацюють з поліцією, щодо активізації заходів, спрямованих на оперативне відпрацювання Харківської області. У зв’язку з цим «Східний корпус» та «Азов» прийняли рішення щодо активної участі в охороні громадського порядку.

Комментарии (0) Подробнее