Логин:   
Пароль:
Регистрация на сайте! Забыли пароль?
Вы просматриваете мобильную версию сайта. Перейти на полную версию сайта.
Поиск по сайту:
 
Доктор Перепелица Я.Н. проводит консультативно-диагностический прием
Категория: Новини » Новини м. Богодухова
автор: alex | 8-11-2018, 19:22 | Просмотров: 1285

Проводится компьютерная медицинская диагностика «Медбиотех» Обследование организма с целью определения уровня здоровья человека, его предрасположенности к различным заболеваниям, причин их возникновения и установление диагноза.

Комментарии (1) Подробнее
Чи мають право у школах брати кошти за навчання?
Категория: Інші новини » Суспільство
автор: alex | 3-12-2017, 14:03 | Просмотров: 6235

Доброго дня. Ви часто їздите в регіони і, мабуть, добре розумієте, як ми тут живемо. Зарплати у нас невеликі, за все доводиться платити, а тут ще й постійні побори в школі - то на канцтовари, то на миючі засоби, то на ремонт. Скажіть, будь ласка, наскільки вони законні й чи обов’язково їх сплачувати?

Комментарии (1) Подробнее
На які наділи мають право захисники вітчизни?
Категория: Інші новини » Суспільство
автор: alex | 3-12-2017, 14:00 | Просмотров: 1871

Вітаю Вас шановний міністре. Мій чоловік 2 роки пробув в АТО. Спочатку як доброволець, а потім уже офіційно у військах. Повернувся на 3 місяці і знову пішов захищати країну. Чи положено йому отримати землю, куди для цього звертатися? Валентина Остапок

Комментарии (0) Подробнее
Тут з’являються на світ нові життя
Категория: Новини » Новини м. Богодухова
автор: alex | 17-06-2017, 10:57 | Просмотров: 13430

Ми не раз розповідали про пологове відділення Богодухівської ЦРЛ. Адже за останні роки воно змінилося у кращий бік – постійно оновлюється медичне обладнання, здійснюється ремонт. У тому, що сьогодні відділення – одне з кращих, велика заслуга і його завідувача – С.В.Рудича.

Комментарии (1) Подробнее
Змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки сере дучнів загальноосвітніх навчальних закладів
Категория: Богодухів » Освіта
автор: alex | 22-03-2017, 19:50 | Просмотров: 15509

Згідно з календарним планом спортивно-масових та оздоровчих заходів відділу освіти Богодухівської районної державної адміністрації серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів на 2016/2017 навчальний рік 17 березня 2017 року на базі Богодухівського ліцею №3 Богодухівської районної ради Харківської області відбулися змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Учні змагалися у складі збірних команд десяти навчальних закладів Богодухівського району.

Комментарии (1) Подробнее
ПАВЛОВИ – козаки з діда-прадіда
Категория: Богодухів » Дворянские истории Богодухова
автор: alex | 10-02-2017, 20:40 | Просмотров: 15044

«У житті – як на довгій ниві» - здавна говорили в Лозовій. А нива та у родоводу Павлових була довгою-предовгою, тривалістю у сотні літ. Всього було у цій заможній родині: народжувалися і помирали у ранньому віці діти, був татарський полон і смерть на чужині, були життєві драми, які тяжким каменем лягали на серця членів цієї великої родини. Було у родині й велике кохання, про яке переказували від покоління до покоління.

Комментарии (0) Подробнее
Відповідь на інформаційний запит
Категория: Богодухів » До уваги Богодуховців
автор: alex | 28-01-2017, 17:41 | Просмотров: 16215

До Богодухівської районної ради надійшла відповідь на інформаційний запит щодо надання платних послуг, їх вартість та порядок оплати у Харківському обласному бюро судово-медичної експертизи.

Комментарии (1) Подробнее
ПАВЛОВИ – козаки з діда-прадіда
Категория: Богодухів » Дворянские истории Богодухова
автор: alex | 17-01-2017, 21:09 | Просмотров: 15541

…А в селі Лозовій Максима Івановича Павлова на початку ХІХ сторіччя кипіло життя, насичене подіями великого і малого значення, про що свідчать метричні книги місцевої Різдво-Богородицької церкви. Тут була своя атмосфера у взаємовідносинах поміщика і підданих. Максим Павлов міг запросто бути свідком на весіллі чи хрещеним батьком новонародженої дитини у своїх кріпаків. Так, згідно церковного запису за липень 1803 року, Максим Іванович і дружина його сина Африкана – Єфросинія Іллівна – були хрещеними батьками маленького Пантелеймона з кріпацької родини.

Комментарии (0) Подробнее
НАШ ЗЕМЛЯК – чемпіон Світу
Категория: Газета "Маяк" » Спорт Богодухівщини
автор: alex | 18-12-2016, 18:17 | Просмотров: 17136

Спортивне життя на Богодухівщині за останні роки набирає все більше і більше обертів. Наші юні земляки все частіше здобувають перемоги у різних видах спорту. Ось і нещодавно ми дізналися, що учень Забродівської школи став чемпіоном Світу з таеквон-до. Тож мова далі йтиме про перемоги і успіхи нашого земляка

Комментарии (0) Подробнее
ПАВЛОВИ – особливий дворянський рід на Богодухівщині
Категория: Богодухів » Дворянские истории Богодухова
автор: alex | 17-12-2016, 18:48 | Просмотров: 16401

Павлови – це особливий дворянський рід на Богодухівщині, який глибоко вріс міцним і розгалуженим корінням у богодухівську землю. Павлови жили тут від початку заселення Дикого поля, від утворення Охтирського слобідського козацького полку і до буремних подій початку ХХ сторіччя. Родоначальником слобожанського роду Павлових був Гаврило Йосипович Павлов. Один із його синів – Павло Гаврилович – 1683 року за вірну службу був нагороджений землями і маєтностями. Село Павлівка було першим родовим маєтком Павлових на Богодухівщині. Павло Гаврилович був прадідом лозівського поміщика Максима Івановича Павлова. Останній дуже пишався своїм героїчним пращуром.

Комментарии (1) Подробнее