Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА 
Реставрация подушек, одеял и перин
 
Памятники из гранита. ЧП Чернышов
 
Браво
 
Планета
 
Фирма Оникс
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Партнери


 

РЕКЛАМА


Центр поштового зв’язку № 3


Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта»

 

 

Центр поштового зв'язку № 3
 

 Харківська дирекція
Центр поштового зв'язку № 3

 

Пошта Богодухіва
М. Богодухів, пл. Комсомольська, 5

3-20-87 (заступник начальника ЦПЗ № 3)

3-23-20 (інженер з маркетингу та продажу послуг)

3-22-53 (ВПЗ Богодухів – 3)

 

 

УКРПОШТА
Пропонує нові та цікаві пропозиції для споживачів.

 

 

УВАГА!
Акція від «Укрпошти»
«Отримуємо пенсію на пошті»

 

Харківська дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» оголошує з 04 квітня 2011р. по 30 червня 2011р. проведення акції «Отримуємо пенсію на пошті».

 

У акції можуть прийняти участь пенсіонери, що за період проведення акції оформили виплату пенсії через відділення поштового зв’язку Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта».

 

Умови участі у акції. Пенсіонер, що почав отримувати пенсію у відділенні поштового зв’язку, заповнює спеціальну анкету, яку можна отримати у листоноші або у відділені поштового зв’язку. Передає анкету листоноші або залишає її у відділенні поштового зв’язку, в якому він буде отримувати пенсію, у спеціальній скриньці з написом «Акція «Отримуємо пенсію на пошті». Скринька розміщується в операційному залі відділення поштового зв’язку.

 

Нагородження переможців. Вибір переможців акції серед власників заповнених анкет та їх нагородження буде визначено шляхом випадкової вірогідності та відбудеться до 12 серпня 2011р. у приміщенні відділення поштового зв’язку №52 Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» за адресою (пл. Привокзальна, 2, м. Харків, 61052). Переможці отримають цінні подарунки. У разі, якщо переможці не зможуть бути присутнім на нагородженні, вони зможуть отримати подарунки у відділенні поштового зв’язку за місцем проживання, про що їх буде повідомлено.

 

Детальну інформацію про умови та порядок проведення акції можна дізнатися у відділі маркетингу та продажу послуг та на веб - порталі УДППЗ «Укрпошта» (www.ukrposhta.com).

 

 

Відділ маркетингу та продажу послуг
Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта»
т. (057) 712-02-67

 

 


 

Пенсії на пошті: своєчасно, зручно, надійно!

 

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» впродовж багатьох років виконує важливу соціальну функцію, покладену на нього державою, – здійснення виплат та доставки пенсій і державної грошової допомоги різним категоріям населення України.

 

Ці послуги надаються в усіх поштових відділеннях, яких майже 15 тисяч по Україні, навіть у найвіддаленіших населених пунктах. Щомісяця в об’єктах поштового зв’язку виплачується від 10 до 25  видів соціальної допомоги залежно від регіону.

 

На сьогодні в Україні з 13,7 млн пенсіонерів 7,5 млн (або 54,7% усіх пенсіонерів країни) обслуговуються в УДППЗ «Укрпошта». Також підприємство близько 2 млн. громадянам виплачує та доставляє державну грошову допомогу.

 

Користуючись послугами Укрпошти, пенсіонери та отримувачі державної грошової допомоги мають низку переваг.

 

Насамперед це зручне розташування поштових відділень. Попри те, що деякі з них нерентабельні й часто збиткові, УДППЗ «Укрпошта» основне своє завдання вбачає в збереженні наявних об’єктів. Доходи від майже 50 видів послуг дають змогу підприємству утримувати розгалужену мережу поштових відділень, запроваджувати пересувні відділення для обслуговування мешканців віддалених населених пунктів та підвищувати оплату праці листонош, надзвичайно важливої, зокрема й у соціальному сенсі, професії.

 

Людський чинник відіграє суттєву роль у якісному обслуговуванні споживачів. На сьогодні в умовах нинішньої демографічної ситуації та погіршення сільської інфраструктури поштарі зазвичай виконують функції й соціальних працівників. Від їхньої роботи, уваги, допомоги залежить ставлення людей до державних органів, зокрема й до влади.

 

Найбільшим надбанням держави в особі національного оператора поштового зв’язку є безкоштовна доставка належних людям коштів додому. Загалом кожен споживач на власний розсуд може обрати форму обслуговування – у відділенні поштового зв’язку чи вдома, як кому зручніше. Поштарі обов’язково доставлять грошову допомогу додому незалежно від місця проживання пенсіонера, незважаючи на погодні та інші умови.

 

Завдяки листоношам громадяни можуть скористатися багатьма додатковими послугами: придбати необхідні товари, передплатити улюблені видання, сплатити комунальні послуги тощо. Це конче необхідно передусім для літніх і немічних людей, інвалідів, матерів з маленькими дітьми.

 

До речі, українські поштовики підтвердили свій високий професіоналізм і відповідальність, самовіддано працюючи в умовах надзвичайних ситуацій (наприклад, нещодавні повені в кількох областях України). Люди, що втрачали своє майно внаслідок природних катаклізмів, саме завдяки Укрпошті завжди гарантовано і своєчасно отримували державну допомогу.

 

Дуже важливо, що Укрпошта є лише посередником між державою та громадянами – отримувачами грошової допомоги і жодним чином не використовує їхні кошти в своїй господарській діяльності, на відміну від банківських установ. А отже, люди убезпечені від ризиків невиплат унаслідок збанкрутіння чи погіршення фінансового стану тієї чи іншої установи. Стабільність та надійність роботи підприємства підтверджені складними роками економічної кризи.

 

Укрпошта, усвідомлюючи свою важливу соціальну місію в суспільстві, готова й надалі докладати якнайбільше зусиль, щоб гарантувати нашим громадянам максимальну зручність у користуванні послугами поштового зв’язку. Зокрема й здійснювати виплати грошової допомоги та доставляти її в кожну домівку.

 

 


 

Укрпошта запрошує до участі в конкурсі малюнків
«Мій улюблений книжковий герой
(з книжок видавництва «Грані-Т»)»

 

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» спільно з видавництвом «Грані-Т» оголошують конкурс малюнків на тему «Мій улюблений книжковий герой (з книжок видавництва «Грані-Т»)».

 

Учасниками конкурсу стають особи, які протягом 11.04.2011 р. – 30.09.2011р.:

придбають в об’єктах поштового зв’язку одну чи кілька книжок видавництва «Грані-Т»;

надішлють пріоритетним поштовим відправленням оригінальні малюнки на задану тему та оригінал розрахункового документа, що засвідчує факт купівлі книги (книжок) видавництва «Грані-Т» (чек), на адресу оргкомітету конкурсу: вул. Бориса Гмирі, буд. 2, оф. 10, м. Київ, 02140. На конверті слід зробити позначку «На конкурс «Мій улюблений книжковий герой».

 

Малюнок подається на аркуші паперу формату А-4 (297x210 мм) (без рамок і паспарту). Стиль і техніка виконання робіт – довільні. До малюнка додається назва роботи, невелике за обсягом пояснення до зображення (до 0,5 сторінки ф. А-4), а також відомості про автора роботи: прізвище, ім’я, по батькові; вік; домашню адресу із зазначенням поштового індексу; номер телефону, електронну адресу (за наявності).

 

Кількість малюнків від одного учасника не обмежується. Колективні роботи не розглядаються. Творчі роботи, надіслані простою поштою, та ті, що не матимуть відомостей про автора, не розглядатимуться.

 

Кінцевий термін відправлення творчих робіт та необхідних документів – 30 вересня 2011 року.

 

З-поміж робіт конкурсантів журі обере 3 найкращі роботи, які засвідчать цікавий сюжет, творчий підхід та оригінальність рішення їх авторів. Переможці конкурсу отримають від видавництва «Грані-Т» призи: нет-бук – за І місце, мобільний телефон – за ІІ місце, МР3 плеєр – за ІІІ місце.

 

Крім того, з 10 робіт учасників конкурсу, яких окремо відзначить журі, окрім робіт переможців, на корпоративному порталі Укрпошти обиратиметься переможець Інтернет-голосування, якого буде нагороджено комплектом книг видавництва «Грані-Т».

 

Переможців конкурсу буде оголошено напередодні Всесвітнього дня пошти – 7 жовтня 2011 р., переможця Інтернет-голосування –14 жовтня 2011 р., а їх нагородження відбудеться в рамках святкових заходів до Нового 2012 року. Відомості про переможців оприлюднюватимуться на корпоративному веб-порталі Укрпошти та сайті видавництва «Грані-Т».

 

Детальніше про конкурс можна дізнатися на порталі Укрпошти та сайті видавництва «Грані-Т», а також зателефонувавши на прямий номер 0 800 500 440 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів у межах України).

Читайте разом з Укрпоштою та перемагайте в конкурсі!

 

Відділ маркетингу та продажу послуг Харківської  дирекції УДППЗ «Укрпошта»

тел. 712-02-67

 

 


 

Укрпошта інформує: розпочато передплату друкованих видань на ІІ півріччя 2011 року

 

5 квітня 2011 року в об’єктах поштового зв’язку УДППЗ “Укрпошта” розпочато передплату на ІІ півріччя 2011 року

 

Передплата на українські видання з доставкою 2011 р. з липня здійснюється відповідно до “Каталогу видань України на ІІ півріччя 2011 року”, а на зарубіжні – з моменту отримання “Каталогів видань зарубіжних країн на ІІ півріччя 2011 року”.

 

Приймання передплати на видання, що включені до “Каталогу видань України на ІІ півріччя 2011 року”, триватиме в сільській місцевості та районних центрах до 10.06.11 р., в обласних центрах – до 15.06.11 р. (включно).

 

Передплата на видання за місцевими каталогами триватиме залежно від місцевих умов й відповідно до укладених з видавцями (редакціями) договорів.

Приймання передплати на видання, що включені до “Каталогу видань зарубіжних країн на ІІ півріччя 2011 року”, завершиться:

 – з доставкою з липня 2011 року – не раніше 23 квітня 2011 року;

 – з доставкою з серпня 2011 року – не раніше 25 травня 2011 року.

 

Приймання передплати здійснюється в усіх операційних залах поштамтів, відділень поштового зв’язку, в пунктах приймання передплати, а також безпосередньо листоношею на доставній дільниці.

 

У каталогах для більшості видань зазначена їхня вартість з доставкою. Кінцева передплатна вартість таких видань складається з вартості видання з доставкою та вартості приймання передплати.

 

Вартість приймання передплати (за 1 абонемент) залежно від терміну становить:

на 1 місяць – 0,90 грн;

на 2-3 місяці – 2,10 грн;

на 4-6 місяців – 2,55 грн.

 

На видання, що мають у каталозі позначку  “**”, зазначена кінцева передплатна вартість. Вона визначена відповідно до Закону України “Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів”.

 

Шановні споживачі! Ви маєте змогу ознайомитися з електронною версією передплатних каталогів на ІІ-е півріччя 2011 року за адресою: http://poshta.kiev.ua/isubscr.php

 

Передплачуйте та отримуйте улюблені періодичні друковані видання через мережу УДППЗ “Укрпошта”!

 

 

Відділ розповсюдження періодичних видань
УДППЗ “Укрпошта”

 

Контактна особа Максим Мухін
(44) 279-24-63

 

 


 

 

  

 

 

 

 

 

 

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.