Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА 
Реставрация подушек, одеял и перин
 
Памятники из гранита. ЧП Чернышов
 
Браво
 
Планета
 
Фирма Оникс
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Партнери


 

РЕКЛАМА


КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 3 «ВЕСЕЛКА»

Засновник: Богодухівська міська рада 
Графік роботи: 7.00 – 17.30
Вихідні: субота, неділя, святкові дні
Кількість груп: 3


[center]КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 3 «ВЕСЕЛКА»
[/center]
 
«Наш садочок гомінкий, він для нас, як рідний дім – такий девіз нашого навчального закладу. І це не просто гарні слова, а правда життя. У нашому дитсадку № 3 дорослі та діти, мов одна дружна родина, в якої цікаве та насичене життя. Педагогічний колектив об’єднує ідея особистісного розвитку дитини. Разом з батьками ми намагаємося зробити все для того, щоб діти щоранку з радістю поспішали до своєї «Веселки».
  Г.Б.Просяник, завідувач ДНЗ № 3
(загальний педагогічний стаж – 39 років, на посаді завідувача – з 1980 року)

 У мальовничому куточку Богодухова, серед красенів-дерев, у кронах яких загубилася веселка, знаходиться острів Дитинства – дошкільний навчальний заклад № 3 «Веселка». Влітку тут прохолодно, а взимку затишно і по-домашньому тепло. В садочку створено всі умови для того, щоб він став для його вихованців другою рідною домівкою, де їх люблять, поважають, розуміють, радіють кожному їх відкриттю.
Хоча будівля садочка має багаторічну історію, але її товсті стіни, як теплі руки матері, захищають всіх її мешканців, і в першу чергу дітлахів, від осінньої та весняної негоди, зимової стужі та літньої спеки.
Безумовною перевагою дитячого садочка є власна система опалення, яка дозволяє у міжсезоння підтримувати постійну температуру у приміщенні, що в свою чергу завжди забезпечує дійсно веселковий настрій малечі та спокій батькам.
Головним завданням садочка є створення необхідної атмосфери для фізичного та психічного розвитку дітей, виховання та навчання на високому рівні, розкриття їх природних нахилів, здібностей, обдарованості.

КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 3 «ВЕСЕЛКА»
 
КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) № 3 «ВЕСЕЛКА»


У «Веселці» працюють люди, які обрали свій шлях за покликанням душі, адже від того, що саме несуть педагоги малюку, залежить, які риси формуються в ньому, які потреби стануть провідними, що переважатиме в майбутньому – добро чи зло.
Для того, щоб малечі було цікаво пізнавати навколишній світ з усіма його таємницями та загадками, рости вихованими і розумними дітьми, вихователі в своїй роботі використовують нові сучасні методи. Педагоги «Веселки» перебувають у постійному пошуку шляхів оновлення, вдосконалення педагогічного процесу, спрямованого на розвиток особистісно орієнтованої моделі виховання.
Велика увага в дошкільному закладі приділяється поширенню педагогічних знань серед батьків за допомогою анкетувань, консультацій, днів відкритих дверей, де батьки отримують відповіді на питання, що їх хвилюють, поради.
Працівники дошкільного навчального закладу впевнені, що його вихованці пронесуть через усе життя ті зерна добра, ласки, турботи, які одержали в дитячому садку.

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.