Мобільна версія сайту Контакти
Богодухов - городской портал
                
Сьогодні -
 
Ми раді бачити Вас на порталі Bogodukhov-City.com.ua

РЕКЛАМА 
Реставрация подушек, одеял и перин
 
Памятники из гранита. ЧП Чернышов
 
Браво
 
Планета
 
Фирма Оникс
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Партнери


 

РЕКЛАМА


БОГОДУХІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3

 І С Т О Р І Я
Богодухівського ліцею No.3

 

БОГОДУХІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3
   Історія розвитку нашого навчального закладу почалася з 1867 року, коли за рішенням Богодухівського повітового земського зібрання була відкрита в м. Богодухові 4-х класна жіноча прогімназія, яка поступово перетворюється у 8-класну жіночу гімназію і успішно працює по 1919 рік.
  У 1920 році гімназія реорганізована в єдину загальноосвітню трудову семирічну школу з українською мовою навчання. 
  У 1934 році школа стає середньою і в 1937 році здійснює перший випуск 10-х класів.
  В роки німецько-фашистської окупації м. Богодухова з серпня 1941 року по серпень 1943 року школа не працювала. Але уже в 1945 році відбувся перший повоєнний випуск.
  Ішов час... Оновлювалися педагогічний та учнівський колективи, змінювалися керівники школи, але незмінним було одне: кожного 1 вересня лунав перший дзвоник, розпочинався новий навчальний рік і сотні учнів школи сідали за парти, розпочинались уроки, вирувало шкільне життя, де учні отримували знання, уміння, навички, виховувалися та розвивалися.
  Літом 1983 року до середньої школи No. 3 була приєднана восьмирічна російськомовна школа No. 6. З того часу навчальний заклад працює у двомовному режимі. Навчальна база школи ставала тісною, не відповідала вимогам часу. Заняття проводились у дві зміни.
  Зусиллями владних структур Богодухівського району, за участю вчителів, батьків, учнів школи, працівників підприємств у 1988 році було збудоване нове сучасне приміщення і 10 січня 1989 року відбулося його урочисте відкриття, в якому ми зараз і знаходимося.
  Високий рівень знань, якими школа забезпечувала своїх випускників, необхідна навчально-матеріальна база, достатній творчий потенціал педагогічного колективу сприяло тому, що 4 серпня 2003 року УІ сесія Богодухівської районної ради ХХІУ скликання за підтримки Головного управління освіти і науки в Харківській області, прийняла рішення про реорганізацію нашого навчального закладу в школу нового типу - ліцей No. 3 м. Богодухова.
  Мета ліцею сьогодні - дати можливість учням здобути знання понад обов'язкового загальноосвітнього рівня, розкрити та сприяти реалізації їхніх, індивідуальних творчих здібностей і обдарувань, підготувати до свідомого професійного вибору та вступу до вузів.

 

БОГОДУХІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3

 

ЛІЦЕЙ СЬОГОДНІ...

 

  Сучасна триповерхова будівля з 43 навчальним кабінетами та класами. Для розвитку фізичних здібностей дітей функціонують дві спортивні зали, в яких проходять не тільки уроки фізичної культури, а й заняття спортивних секцій, проводяться спортивні змагання.

  В ліцеї обладнано чудовий кабінет хореографії, де проходять уроки учнів 1-4 класів та займаються члени хореографічної студії.

  Працюють медичний та стоматологічний кабінети, в яких учні завжди можуть отримати необхідну кваліфікаційну допомогу.

  Заклад має столярно-слюсарну майстерню, в яких хлопці здобувають навички робітничих професій. Дівчата для занять з обслуговуючої праці мають майстерню з обробки тканин та харчових продуктів.

  Також є кабінет інформаційних технологій оснащений сучасними комп′ютерами, які приєднані до мережі «Інтернет» де проходять заняття не тільки з інформатики, а й з природознавства, хімії, фізики, географії, астрономії, історії та інших предметів.

  У бібліотеці та читацькій залі можна взяти необхідну книгу, підготувати творчу роботу або реферат, отримати потрібну інформацію.

  Усі виховні заходи, концерти, вечори, зустрічі з цікавими людьми проходять у просторій актовій залі ліцею.

  Смачно поїсти можна у ліцейській їдальні, де кваліфіковані кухарі готують різноманітні страви.

  В буфеті «Оленка» можна купити ласощі, фрукти, соки, придбати необхідне канцелярське приладдя.

  Ліцей сьогодні це: 545 учнів, які навчаються в 26 класах.

  Ліцей працює в одну зміну з 5-денним робочим тижнем за кабінетною системою у двомовному режимі. Для учнів, які за якихось обставин не можуть навчатись за такою формою, організована заочна форма навчання.

 

 

Наш ліцей – це унікальна середня освіта, що надається в профільних класах:

-          природничо-математичному;

-          суспільно-гуманітарному;

-          технологічному

Природничо-математичний профіль це:

-          збільшення годин на вивчення математики та фізики;

-          спецкурси та факультативи «Математичний практикум», «Креслення», «Основи інформаційних технологій» та ін.

Суспільно-гуманітарний профіль це:

-          збільшення годин на вивчення української мови, літератури, історії, філософії, економіки; основи етики і художньої культури

-          спецкурс «Основи риторики», «Права людини», «Ділове мовлення»

Технологічний профіль це:

- предмет «Креслення»

- спецкурс «Основи інформаційних технологій» , «Основи підприємництва»

     Педагогічний колектив ліцею – це згуртована команда однодумців, які самовіддано служать високій меті навчання і виховання молодого покоління України. Це справжні патріоти свого ліцею, люди , які люблять свою роботу і своїх учнів.

 

 
БОГОДУХІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3

 Очолює колектив уже більше 20 років шановна Панова Ніна Григорівна – це досвідчений керівник, спеціаліст високої кваліфікації. За фахом вчитель фізики та математики.

 Ніна Григорівна багато робить для зміцнення авторитету ліцею, дбає про зміцнення його матеріальної бази, працює над створенням моделі розвитку ліцею. Має педагогічне звання «Вчитель – методист».

 Нагороджена нагрудними знаками  МОН «Відмінник освіти України» та «Василь Сухомлинський».

   Справжніми помічниками в  роботі є її заступники:
 
БОГОДУХІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3
 Брехунова Олена Львівна – заступник директора з навчально-виховної роботи. За фахом – вчитель математики; має педагогічне звання «вчитель – методист». 38років педагогічного стажу. Нагороджена нагрудним знаком МОН  «Відмінник освіти України».
 
БОГОДУХІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3
 Зіньковська Зоя Миколаївна – заступник директора з виховної роботи.   За фахом вчитель хімії та практичний психолог. Має 20 років педагогічного стажу.  Вчитель - методист , нагороджена Почесною Грамотою МОН України. 
 
БОГОДУХІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3
 Фатюкова Людмила Анатоліївна – заступник директора з навчально-виховної роботи. За фахом – філолог, викладач української мови та літератури. Має педагогічне звання «вчитель методист»

25 років педагогічного стажу.

Нагороджена Почесною Грамотою МОН України.

 
БОГОДУХІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №3
 Загорулько Тетяна Миколаївна –заступник директора з навчально-виховної роботи. За фахом – вчитель початкових класів та вчитель логопед. Має 18 річний досвід практичної роботи. Має педагогічне звання «Старший вчитель».
 
  В колективі закладу активно працюють громадські організації: Рада ліцею (голова Ради ліцею – Соболєва Н.А.) та комітет профспілки (Голова профкому ліцею – Погородня Л.Є.).  
  В ліцеї працює 60 вчителів.З них:
  Нагороджених знаком :
• «Відмінник освіти України» - 4 чол.
  Мають звання :
• «Учитель – методист» - 6 чол.
• «Старший учитель» - 22 чол.
  Мають кваліфікаційну категорію:
• Спеціаліст вищої категорії – 38
• Спеціаліст першої категорії – 9
• Спеціаліст другої категорії – 5
• Спеціаліст – 7
 
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.