Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

НАШ ЗЕМЛЯК – чемпіон Світу

Спортивне життя на Богодухівщині за останні роки набирає все більше і більше обертів. Наші юні земляки все частіше здобувають перемоги у різних видах спорту. Ось і нещодавно ми дізналися, що учень Забродівської школи став чемпіоном Світу з таеквон-до. Тож  мова далі йтиме про перемоги і успіхи нашого земляка.

Владислав Дегтяренко народився 3 лютого 2003 року у селі Заброди Богодухівського району. Зараз він навчається у Забродівській школі у 8 класі. Юнак має хороші успіхи у навчанні, добре навчається, активний. Щороку бере участь в олімпіадах з математики. Має багато похвальних грамот, подяк. Успішний Владислав і в спорті. Три роки тому разом з товаришем Данілою Нежид вирішили відвідувати заняття з таеквон-до, що викладає майстер спорту Олексій Даньшин. І за цей час він здобув у такому виді спорту великий успіх.

Перші перемоги Владислава розпочалися з обласних змагань. Далі були Всеукраїнські, Міжнародні… Наприклад, у 2014 році юнак одержав сертифікат на 5 куп (блакитний пояс) федерації таеквон-до І.Т.Ф. України. Неодноразово брав участь у змаганнях та займав призові місця. Виборов перше місце на чемпіонаті України з контактного карате. В 2015 році став чемпіоном Харківської області у відкритій першості. Загалом, за три роки відвідування секції з таеквон-до наш земляк досяг чималих висот. Владислав має багато нагород, його переможна скарбничка налічує близько 30 медалей. Та найбільшою із висот на сьогодні є його перемога у «Відкритому кубку СНД – Кубок світу з таеквон-до І.Т.Ф.», що проходив у Білорусії в Мінську. Богодухівщина, звичайно, горда і пишається своїм земляком. Адже у цих змаганнях Владислав Дегтяренко став чемпіоном Світу. Юнак провів п’ять боїв (вагова категорія до 35 кг), зокрема, перемігши у Росії та Казахстану. Так, у свої 13 років він уже чемпіон. Та на цьому спортсмен не хоче зупинятися, а навпаки - продовжувати відвідувати тренування і брати участь в інших чемпіонатах.

- А взагалі, що для тебе означає спорт?, - запитала у Владислава.

- Спорт для мене – це міцне здоров’я, перемоги. Це як стиль життя. Мені подобається займатися таким видом спорту, як таеквон-до. Тут я відчуваю силу, міць, велику енергію, - відповів юнак.

Рідні теж пишаються досягненнями Владислава. І мама Наталія Володимирівна, і тато Євген Геннадійович, і старший брат Максим підтримують його, разом радіють успіхам і перемогам. До речі, старший брат теж відвідує секцію з таеквон-до, і теж має успіхи у такому спорті.

Встигати і в навчанні, і у тренуваннях, і бути вдома хорошим помічником по господарству своїм батькам – праця не з легких. Однак Владислав намагається бути лідером в усьому. Мріє спортсмен наступного року взяти участь у Чемпіонаті Європи, що проходитиме у Ліверпулі. Тож побажаймо йому успіху, нехай його мрія здійсниться і нехай перемог у його життя буде більше.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.