Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Олександр БРУСЕНКО: «Розвивати спорт – це і є дбати про здоров’я нації»

Нещодавно вдалося поспілкуватися зі справжніми ентузіастами спорту, які не гаслами і девізами, а власним прикладом доводять, що тільки у спорті і здоровому способі життя можна знайти душевну гармонію, фізичну силу і витривалість, відчути задоволення від кожного прожитого дня.

У тренажерному залі спортзалу ЦДЮТ кілька днів на тиждень, увечері, збираються чоловіки, юні і не дуже, аби кілька годин присвятити улюбленій справі – заняттям важкою атлетикою, або, як кажуть самі хлопці, «качалкою». Як з’ясувалося, вони усі –члени громадської організації «Спарта», яка не так давно, у грудні минулого року, відновила свою роботу.

А керує «Спартою» О.В.Брусенко (фото 1, третій зліва), ветеран органів внутрішніх справ, який присвятив міліції більше 30 років життя, а сьогодні перебуває на заслуженому відпочинку.

- Чому Ви несподівано вирішили прийти у спорт? – запитую в Олександра Васильовича.

- Чому несподівано? – відповідає співрозмовник. – Я все своє життя пов’язаний зі спортом, займався греко-римською боротьбою, свого часу працював тренером у нашій спортшколі. Та, власне, і на службі в міліції ніколи не полишав заняття фізичною культурою. А тепер просто разом з іншими однодумцями вирішив відродити важку атлетику у Богодухові, адже розвивати спорт – це і є дбати про здоров’я нації.

Я дуже радий, що спільними зусиллями молоді і небайдужих людей ми змогли організувати в центрі творчості заняття на тренажерах, відродити двоєборство і триборство у нашому маленькому місті. Причому наша команда –згуртована, ми разом робили ремонт у приміщенні, разом збирали  тренажери, штанги, боксерську грушу, гантелі, нові грифи для штанг… Дякую також районній владі – голові райдержадміністрації О.П.Сластіну і голові райради Д.К.Тризні, завідувачу сектора у справах  молоді та спорту РДА Л.В.Клочко - за сприяння у відроджені нашої організації. Звичайно, поки що не можемо похвалитися високими результатами. Але все ж певні перемоги є. Так, у Богодухові на змаганнях з важкої атлетики наші «спартанці» стали першими. А в області з шістнадцяти команд – шостими. Радіє душа, коли бачиш юнаків і молодих чоловіків, які ввечері поспішають не до чарки чи телевізора-комп’ютера, а сюди, до тренажерного залу.

   У «качалці» - і зовсім юні, і тим, кому за 30…         

Сьогодні «качалку» відвідує близько сорока юнаків і чоловіків. Наймолодші -16-17-річні студенти, найстарші важкоатлети– кому, як кажуть, за 30… Один із таких – Олег Любота (фото 1, перший зліва), який наразі координує заняття важкою атлетикою. Сам він свого часу, в юності, активно займався цим видом спорту, але потім – робота, «заробітки» далеко від дому. Лише зовсім недавно вирішив відновити заняття спортом, і, за його словами, ніби відчув «другу молодість».

- Почуваюся зовсім не на «тридцять з гаком», а юним і повним сил, - посміхається молодий чоловік. – Після занять спортом ніби крила виростають, з’являється «друге дихання», енергія, покращується самопочуття. Та й спілкування з однодумцями теж має користь.

Дивлячись на справді залюблених у свою справу людей у тренажерному залі, які займаються спортом і отримують від цього велике моральне задоволення, навіть гордістю проймаєшся, що є у нас така когорта, яка у пріоритетах ставить спорт і здоровий спосіб життя, цим самим показуючи іншим приклад для наслідування.

    Займайтеся спортом для душі і тіла!

О.В.Брусенко разом з однодумцями доклали максимум зусиль, щоб тепер богодухівській молоді було де займатися улюбленим заняттям, на часі у «Спарти» багато планів і задумок.

- Хотілося б іще через газету звернутися до нашої районної і міської влади, щоб нарешті всі звернули увагу на міський стадіон і привели його у належний стан. Адже болить душа, коли дивишся, у якому стані він зараз перебуває. Стадіон має стати обличчям міста, місцем відпочинку і дозвілля богодухівців і гостей міста. Тим паче, що кожен небайдужий і охочий житель Богодухівщини може зробити і свій внесок у цю добру справу. Принаймні наші «спартанці», впевнений, допоможуть, чим зможуть. А, взагалі, звертаюся до усіх земляків: займайтеся спортом, фізичною культурою, бо тільки таким чином можна зберегти здоров’я, духовне довголіття і отримати внутрішній спокій.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.