Мобильная версия сайта Контакты
Маяк - Громадсько-політична газета Богодухівського району  
 
Мы рады видеть Вас на портале Bogodukhov-City.com.ua

Пошук по сайту

 
 Колектив газети Маяк

Новини партнерів


До уваги передплатників


МАЯКгазета, що береже традиції і йде в ногу з часом!

НАМ – 80!

Наша газета – для всіх і кожного!

Передплатна ціна становить:

На місяць: - 5,4 грн;
На квартал:  -16,2 грн;
на півріччя: -  32,4 грн.

Передплатний індекс – 61131.


Передплату приймають усі відділення зв’язку “Укрпошти” та листоноші.
Запрошуємо наших читачів передплатити свою улюблену газету.
Залишайтеся із
«МАЯКОМ»!

Наша адреса


Громадсько-політична газета"Маяк"
м. Богодухів, вул. Урицького, 19
Телефон: (05758) 3-23-44; (05758) 3-33-28
Ми працюємо щоденно з 8:00 до 17:00

Оздоровчий біг – шлях до здоров’я

Щодня вранці, ще й сьомої немає, можна побачити, як по вулиці Охтирській нашого міста бігає А.М.Нещеретний. Це фото якраз зроблене цього тижня рано-вранці, коли Анатолій Миколайович біг з боку п’ятнадцятого магазину. Це, власне, і є його щоденний маршрут: від магазину до ПМК, не менше 12-ти «маршрутів». Не дивлячись на те, яка погода: дощ чи спека, холод чи ожеледиця – Анатолій Миколайович не пропускає і дня, щоб не зробити 7-8 –кілометрову пробіжку. Раніше бігав аж до Леськівки, але після того, як побачив, які є недбалі водії, вирішив не ризикувати життям… Працює наш земляк в ОНВК майстром виробничого навчання, і якщо, буває, треба на роботу о 6-й, то вже о 4-й – Анатолій Миколайович на своєму «біговому полі».

- Відчуваю себе хворим, якщо день не побігаю, - ділиться роздумами співрозмовник. – Такі заняття спортом допомагають виховувати у собі силу волі, допомагають відчувати себе внутрішньо здоровим і витривалим. Запрошую до свого товариства охочих.

Анатолій Миколайович ніколи не приховує свого віку – йому 57, але, без сумніву, спорт допомагає йому і виглядати, і відчувати себе молодим. Раніше, у  юності, він професійно займався легкою атлетикою, футболом. Потім якось «закинув» - робота, сім’я, життєві проблеми… І тільки після сорока вирішив  знову відновити заняття спортом, і з тих пір – нерозлучний із ним. Радіє, що й сини Роман і Ярослав, невістка Аня теж дружать з фізкультурою, навіть чотирирічна онучка Віолета теж інколи прокидається вранці, щоб пристати до дідусевого спортивного товариства.

Коментарі:

Додати коментар
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.